Živly Markovi sebraly střechu nad hlavou, teď vyhrál v loterii 4,6 milionu

Američan Mark Hall si koupil los za 5 dolarů (asi 115 korun) na benzínce ve městě Lumberton v Severní Karolíně, když jel dotankovat do svého auta. Stírat začal hned na parkovišti a nemohl uvěřit svým očím, když zjistil, že se právě stal majitelem 200 tisíc dolarů, v přepočtu 4,59 milionu korun.

Přečtěte si také: Nejlepší dárek k narozeninám? Muž dostal los s výhrou skoro 23 milionů


„Jediné, co mě ve chvíli, kdy jsem zjistil, že jsem vyhrál, napadlo, bylo děkuji. Moc děkuji!” popsal Mark bezprostřední okamžiky po výhře.
 

Po výhře se mu zatočila hlava

„Musím ale říct, že jsem si nejdřív nebyl jistý, jak vysokou částku jsem vyhrál. Chtěl jsem se na los podívat znovu, ale tak se mi točila hlava, že jsem chvíli nedokázal ani zaostřit,” smál se mladý Američan.

Šťastlivec prohlásil, že chce část peněz investovat do znovupostavení domu, který jeho rodině odnesl hurikán Matthew v roce 2016. Když ho navíc po této tragédii dali trochu do pořádku, přišel v roce 2018 hurikán Florence. Ten jejich dvouletou práci téměř vymazal z povrchu zemského.
 

Loterie mu zaplatí studia

U opravy domu ale Markovy plány ještě nekončí. Část peněz by rád použil na studia vysoké školy a také na rozjetí vlastního podnikání.

„Když jsem dokončil střední školu, rodiče neměli tolik peněz, abych mohl studovat dál, což se teď změnilo,” konstatoval sympatický výherce.
 

Rozjede vlastní podnikání

„Od školy se živím úpravami zahrad a také jako elektrikář. Vždycky jsem pracoval v nějaké firmě, milionová výhra mi ale teď, doufám, umožní, abych si rozjel vlastní podnikání,” nastínil svoji představu budoucnosti Mark Hall.

5 milionů hned a k tomu stotisícovou měsíční rentu na dalších pět let si můžete setřít na losu Mega rentiér. Dohromady lze tedy získat rovných 11 milionů korun.

A protože je tento los u nás, v Česku, opravdu oblíbený, jsme si jisti, že jím potěšíte i své blízké, pokud jim Mega rentiéra nadělíte jako dárek pod vánoční stromeček. Nejbližší prodejnu, kde ho seženete, najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Přečtěte si také