Ze zákulisí Sazky: Jak probíhá vyplácení výher?
Možná jste vyhráli a chcete vědět, co vás čeká, nebo jste prostě jen zvědaví, čím procházejí výherci, kteří si k nám přijdou pro výplatu. Tak či onak, následující text vám poodhalí vše, co potřebujete vědět o vyplácení výher.
Pokud hráč vyhraje, není zdaleka vždy nutné chodit do centrály Sazky. Nižší částky vám vyplatí také jinde. Výhru do výše 1 000 Kč si můžete bez problémů a kdykoli vyzvednout v libovolném prodejním místě Sazky.

Vyhráli jste víc?

Výhru do výše 100 000 Kč si lze po předchozí domluvě vyzvednout v prodejních místech Sazky a na Poště. Pro vyzvednutí takových výher je vždy lepší nejprve kontaktovat call centrum Sazky na čísle 266 121 266. U výher mezi 100 000 a 270 000 nám zavolejte určitě a my vám doporučíme místo pro výběr vaší výhry.

Pokud jste ještě větší šťastlivci a vyhráli jste třeba milion korun, musíte taky zavolat na naše call centrum a po domluvě navštívit naše sídlo. V hotovosti si lze odnést maximálně 270 tisíc Kč (nejde o limit daný Sazkou, nýbrž zákonem). Zbytek výhry je zasílán na účet výherce, a to v zákonném dané lhůtě do 60 dnů (ve většině případů však výherci mají peníze v bance už během 30 dnů, to aby si je dříve užili).

Do kdy si mohu vyzvednout výhru?

Konkrétní lhůty jsou k nalezení v herním plánu číselných loterií a sázkových her SAZKA. Pokud se vám jej nechce studovat, můžete u většiny her počítat zhruba s 30denní lhůtou (např. pro Sportku jde o 5 týdnů, tj. 35 dnů) pro vyzvednutí výhry. U losů může být tato lhůta delší.

Kde nás najdete (sídlo Sazky):

SAZKA a.s.
Žižkovu č. p. 851/4
Praha 9
Navštívit nás můžete od pondělí do pátku mezi 9:00 a 15:00.
 

Přečtěte si také