Že třináctka nosí smůlu? Sázejícímu Šťastných 10 přinesla 2,5 milionu

Muž, kterému hra Šťastných 10 přinesla 2,5 milionu korun, o výhře nikomu neřekl. Jak před manželkou utají, kde vzal na novou kuchyň, kterou plánuje z výhry pořídit?

Přečtěte si také: Výhrou ze Šťastných 10 zabezpečí rodinu


Cestou z práce se muž zastavil v tabáku, aby stejně jako každý týden vsadil svá oblíbená čísla. „Sázím už dlouhých třicet let,“ svěřil se šedesátník, na kterého se konečně usmálo štěstí.
 

Sázka na šťastná čísla

Na otázku, jaká je jeho taktika, která mu nyní zajistila skutečně pohádkovou výhru, se pousmál. „Jsem věrný stále stejným číslům. Prozradím, že je mezi nimi šťastná sedmička a pro někoho nešťastná, i když pro mě šťastná třináctka.“

Sázející se nám svěřil, že si pro sázenky chodí pravidelně i díky výhrám, které mu padají. Loterie mu už dříve nadělila zhruba 12,5 tisíce korun.
 

Jistota jménem trezor

Čerstvý milionář nám také prozradil, co s výhrou hodlá udělat. Už dlouho si prý sní o nové kuchyni a fasádě na dům. Zbytek peněz poslouží na doplacení hypotéky. Na naši otázku, komu o výhře řekl, odpověděl, že nikomu, ani manželce.

Jak tedy před manželkou utají, kde vzal na novou kuchyň? „Zkrátka se vymluvím na to, že pilně pracuju a šetřím,“ smál se muž.
 

O tiket se bál

Nejen že o výhře nikomu neřekl, ale také se bál o tiket. Ten si prý potom, co se o nově získaných milionech dozvěděl, schoval v práci do trezoru.

V den, kdy si šel výhru vyzvednout, dal sázenku od tašky s kapsou na zip. A cestou se o brašnu bál, jako kdyby jej už od domu něco někdo sledoval. Dnes, když na to muž vzpomíná, se prý musí sám sobě smát, jaký strach měl.
 

„Peníze moji povahu neovlivní.“

Nic dalšího se však v jeho životě zatím měnit nebude. Jak výherce řekl, to poslední, co by chtěl měnit, je jeho povaha a priority v osobním životě. Při loučení se nám pak ale svěřil s tím, že si v budoucnu ještě určitě rád vsadí.

Hra Šťastných 10 je jedna z nejoblíbenějších loterií Sazky. I proto, že už za pár kaček můžete trefit miliony, o které se hraje hned dvakrát denně. Zkusíte své štěstí třeba zítra na pátek 13.? Klikněte si pro tiket na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také