Za 4 miliony, které mladá maminka vyhrála na Zlaté rybce, zajistí své rodině pohádkové bydlení

Víte, jaký je zaručený recept na lepší den? Prozradit vám ho může třicetiletá Češka, která si jedno odpoledne zaskočila společně se svou dcerkou do trafiky pro její oblíbený časopis. A protože si občas ráda vsadí nebo koupí nějaký ten los, dala na doporučení usměvavé prodavačky a vyzkoušela Super Zlatou rybku.

Přečtěte si také: Nemáte ještě Sazka kartu? Velká škoda. Tento muž díky ní vyhrál 600 000 Kč!


Po příjezdu domů s mírnou nervozitou setřela všechna pole a nestačila se divit. Super Zlatá rybka jí totiž splnila jedno velké přání a nadělila pohádkovou výhru v hodnotě 4 000 000 Kč.
 

Nejlepší radost je ta sdílená

„Upřímně už ani nevím, kdy jsem si vsadila nebo koupila los poprvé. Nedělám to sice pravidelně, ale čas od času zkouším, jestli se na mě štěstěna neusměje,“ vyprávěla nám mladá maminka při návštěvě budovy Sazky. Dodala ale, že na chvíli, kdy se při oné návštěvě trafiky pro nákup Super Zlaté rybky rozhodla, si bude pamatovat až do konce života.

A co se dělo, když zjistila, že je z ní nová loterní milionářka? Hned, jak částku pod fólií uviděla, musela se o radostnou novinku podělit se svými blízkými. Po rychlé oslavě s dcerkou sáhla po mobilním telefonu a vytočila číslo svého manžela. Hned poté zavolala ještě rodičům. Nikomu dalšímu se však zatím nesvěřila.
 

„Šťastnou mě dělá to, že mohu s penězi někomu pomoct.“

Výherkyně už teď plánuje, jak s částkou naloží. Protože spolu s rodinou už dlouho plánují stěhování do lepšího, poputuje část peněz tímto směrem. A jasno má i v tom, co udělá se zbytkem.

„Část peněz daruji blízkým, kteří jsou v nelehké finanční situaci a peníze opravdu potřebují. Z výhry mám opravdu velkou radost, hlavně proto, že teď díky vyhraným milionů mohu myslet i na ostatní. A díky výhře, kterou mi nadělila Super Zlatá rybka, mám zase více možností,“ vysvětlila výherkyně s úsměvem na tváři.
 

Blíží se Den matek. Potěšíte losem svoji maminku i vy?

A právě z tohoto důvodu si šťastná maminka chystá kupovat losy i nadále. A protože se blíží Den matek, který připadá na neděli, šanci na opravdu fantastickou výhru můžete nadělit i své mamince.

Co třeba takový Čokoládový sen? Jde o jediný stírací los na trhu, který krásně voní po čokoládě a v jedné emisi se skrývá hned 365 sladkých výher ve výši 100 000 Kč. Proto si nejen všechny maminky mohou toto sladké pokušení dopřávat třeba každý den v roce.

Nejen Čokoládový sen, ale také Zlaté rybky, Černé perly nebo Rentiéry seženete v několika tisícovkách prodejních míst s terminálem Sazky, a to například u čerpacích stanic 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Dárek pro ty, na kterých vám záleží, tak máte doslova na každém kroku. Nejbližší prodejní místo najdete na mapě na tomto odkazu.

Výhra z dnešního příběhu pochází z již ukončené emise stíracích losů Zlatá rybka.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také