Za 100 000 Kč, které řidička kamionu Jana trefila na Kole štěstí, vezme přítele na dovolenou

Jana za námi s obrovským úsměvem na tváři dorazila spolu s přítelem z jižních Čech. A hned na úvod prozradila svůj velmi inspirativní životní příběh. Dlouhých dvacet let se živila jako účetní, práce ji ale příliš nenaplňovala. A tak si jednoho dne řekla dost a za životem v kanceláři udělala tlustou čáru.

Přečtěte si také: Rovný milion korun ze Sazka Klubu si vášnivý rybář užije u vody


Nyní se už šestnáct let živí jako řidička kamionu a svoji práci si nemůže vynachválit.Řízení je její vášní a navíc pravidelně jezdí do velmi zajímavých destinací jako portugalský Lisabon nebo Nizozemí, kam vozí díly aut.
 

Eurojackpot je číslo jedna

Když je zrovna doma a má volno, ráda si chodí vsadit. „Nejčastěji si jdu pro tiket Eurojackpotu, líbí se mi, že se tu hraje o miliardy a lákají mě také mimořádné výhry, kterých je tu opravdu hodně,“ popisuje Jana, proč má nejradši miliardářskou loterii. 

Vůbec nejvíc ji láká mimořádná výhra v podobě karavanu, protože by i v důchodu ráda s přítelem cestovala. Kromě Eurojackpotu si sem tam koupí nějaký ten los a do trafiky pravidelně vyráží před Vánoci. Tehdy losů pořídí hodně a obdaruje jimi všechny dospělé členy rodiny.
 

Za výhru vyrazí na krásnou dovolenou

Usměvavá žena z jižních Čech hraje Kolo štěstí už od jeho vzniku a svoji Sazka kartu také nikdy nezapomene při nákupu použít. A před nedávnem se jí pípnutí klubové kartičky stalo osudným. Na Kole štěstí si totiž nevytočila jen příspěvek třeba na další tiket Eurojackpotu, ale rovnou měsíční výhru v podobě částky 100 000 Kč!

„O tom, že jsem tyhle krásné peníze vyhrála, jsem se dozvěděla zrovna ve chvíli, kdy jsem tankovala,“ říká Jana se smíchem. A jedním dechem na závěr dodává, že díky penězům si s přítelem udělají velmi pěknou dovolenou. 
 

Kolo štěstí: tisíce drobných výher za miliony

Chtěli byste také štědrý příspěvek na dovolenou? Potom byste měli používat svoji kartu Sazka Klubu pokaždé, když si jdete do obchodu například pro los nebo tiket do loterie. V takovém případě dostanete druhý den textovku s odkazem, po jehož rozkliknutí získáte možnost zatočit si Kolem štěstí. 

Ve hře jsou tisíce drobných výher od desetikoruny, trefit ale můžete až 1 000 Kč. Takových cen si členové klubu vytočí každý měsíc za miliony. Peníze si lze buď při příští návštěvě obchodu vybrat, anebo je použít na nějaký ten produkt od Sazky.
 

Zahrajte si o 3x 100 000 Kč i vy!

Ještě lepší zpráva ale nastává ve chvíli, kdy okamžitou výhru na Kole štěstí nezískáte. Díky tomu jste totiž zařazeni do hlavní měsíční hry, kde se právě teď hraje o rovnou třikrát 100 000 Kč. Budete to vy, kdo jednu z krásných výher trefí?

Zároveň platí, že počet pomyslných vstupenek do slosování o hlavní výhru není nijak omezen. Čím víc tedy budete svoji Sazka kartu používat, tím větší máte šanci hlavní výhru získat.

Pokud zatím klubovou Sazka kartu nemáte, zřídí vám ji za pár chvil v některé z několika tisícovek prodejních míst s terminálem Sazky. Klikněte si pro to nejbližší na mapu na tomto odkazu.

Přečtěte si také