Výhrála 3,6 milionu, oslavovat může leda tak sama doma

Seznamte se s Mo. Tvrdě pracující manažerka je zaměstnaná v Londýnském centru umění už 37 let. Je zvyklá šetřit časem, protože bývá velice zaneprázdněná, tak si ráda vsadí online. Ostatně tak to bylo mimo jiné i teď, když své štěstí od počítače zkusila ve hře Lucky Dip Set For Life.

Přečtěte si také: Čech si na losu setřel 11 milionů. Díky stotisícové rentě procestuje svět


Vzhledem k tomu, že si vsadila online, i o své výhře se dověděla online. Jednoho dne jí ve schránce vyskočil email od britské Národní loterie. „Dostala jsem email, ve kterém bylo napsáno, abych si zkontrolovala svůj účet. Zalogovala jsem se do herního systému a nic zvláštního jsem tam neviděla, ani žádnou zprávu, nic,“ začíná vyprávět Mo, jak se o výhře dozvěděla.
 

Oslava v karanténě

„Dost jsem pak přemýšlela nad tím, proč mi loterní společnost posílá email s informací o dřívější výhře. Znovu jsem tedy web pořádně prošla a našla jsem tam sdělení, že jsem vyhrála,“ dodává Mo. Ta je teď doma v karanténě, takže své zážitky sdílí opět jen online.  A to navzdory tomu, že v Anglii je naprosto běžné, že výherci si přebírají výhry osobně za světel kamer a fotoaparátů.

Mo okamžitě volala novinky bratrovi, kterému raději dávkovala informace pěkně postupně. Nejdřív mu řekla, že vyhrála, pak ho požádala, aby se posadil, až potom mu odhalila, že vyhrála na rok  rentu 10 000 liber měsíčně, což je i na anglické poměry slušný obnos.
 

Místo oslavy virtuální objetí

Ve jménu virtuálního obětí se konaly všechny oslavy novopečené výherkyně. Prožívání velkých emoci na dálku není nic snadného, i když jde o takhle pozitivní událost. „Můj partner Paul je u námořnictva a uvidím ho nejdřív na konci dubna, možná později. Poslala jsem mu textovku, že jsem vyhrála, ale ani neodpověděl. Nakonec jsem musela volat přímo na loď, aby mu řekli, ať si zkontroluje zprávy na telefonu,“ popisuje Mo.

Peníze má Mo v plánu použít na splátky hypotéky během příštích dvanácti měsíců, kdy jí poběží výherní renta. Další investice bude do rekonstrukce koupelny. „Koupelna už zoufale potřebuje opravit a zvelebit, navíc kdykoliv budu sedět ve vaně nebo ve sprše, budu mít na paměti, že to je v podstatě má výhra v loterii,“ uzavírá své vyprávění Mo, která se už těší, až se bude moct s přáteli vidět a dát s nimi drink, aby výhru pořádně oslavila.
 

Vyhrajte po internetu i vy

Stejně jako v Anglii se doporučuje, aby i u nás lidé hráli spíš online. Bezpečnost především. I Sazka je ve svém online světě na nápor sázek připravena stejně jako na výplatu výher. Jednou z výhod online sázení je i to, že si nastavíte, jak chcete být o výhře informování.

A až vám jednou přijde email se sdělením, abyste si zkontrolovali svůj hráčský účet, zaplesáte radostí. Online si navíc můžete vyzkoušet celou řadu nových her, losů i loterií. Ale třeba i oblíbenou Sportku - tu si vsadíte na tomto odkazu.

Pokud se vám zalíbila představa vyhrát pravidelnou měsíční rentu, vyzkoušejte Sazka losy Rentiér – i ty si můžete setřít po internetu. Všechny eLosy najdete zase na tomto odkazu.

Přečtěte si také