Vyhrajte s Letní láskou Sportky milionový Audi A3 Kabrio

Chcete se v létě po silnicích prohánět v nádherném kabriu? Tak to byste měli zbystřit - Sazka totiž spustila tři mimořádná slosování s názvem Letní láska. Jednoho z nich se můžete zúčastnit už dnes a ve hře je kromě Superjackpotu také kabriolet Audi A3 s cenovkou 1 000 000 Kč. Stačí vsadit plný tiket, a pak si užívat letních dnů s větrem ve vlasech.

Přečtěte si také: Tiket Sportky střežil jako oko v hlavě. Po slosování byl Čech bohatší o skoro 24 milionů


Nejen, že se Superjackpot Sportky blíží hranici 150 milionů korun, v Sazce ještě navíc přinášejí další důvod, proč byste si určitě neměli zapomenout vsadit. Jde o sérií tří mimořádných losování s názvem Letní láska, jehož poslední díl na nás čeká právě dnes. A o co se hraje? Jeden ze sázejících už dnes večer získá nádherný červený kabriolet Audi A3.
 

Stačí vsadit plný tiket Sportky

inp_600x400.jpg

Abyste byli do slosování o automobil zařazeni, stačí si vsadit plný tiket Sportky včetně Šance. Sázku můžete podat jak ve svém oblíbeném obchodě, tak třeba i na internetu nebo v mobilní aplikaci.

Dobrá zpráva také je, že nic víc dělat nemusíte -  ve hře jste totiž automaticky díky sériovým číslům, které jsou na tiketech. Jde buď o čtrnáctimístný kód u sázky na prodejně, anebo o sedmimístné číslo, když si vsadíte přes internet.
 

Klikněte pro více informací o hře Letní láska


V případě, že vyhrajete, si pak vše potřebné domluvíte v Top centru Car Hodonín. A pokud píšeme všechno, myslíme to tak: ať už jde o kožené sedačky, tónování skel nebo nadupaný sound systém, u tohoto dealera vám splní jakékoliv přání. Jediným limitem je celková částka, do které se musíte vejít, ta je ale štědrý 1 000 000 korun.
 

Díky Letní lásce získají Audi A3 Kabrio hned tři hráči

Zahrát byste si v páteční mimořádce měli ale i v případě, že po krasavci, který z každé letní vyjížďky vykouzlí jedinečný zážitek, netoužíte. V takovém případě vám společnost Sazka vyplatí částku v hotovosti.

Od získání desítek milionů ve Sportce a Audi A3 Kabrio za 1 000 000 korun vás dělí pouhých šest čísel. Stačí si na dnešní slosování vsadit plný tiket včetně Šance. Nechce se vám do trafiky? Sázenku získáte z pohodlí domova online na tomto odkazu.

Přečtěte si také