Vyhrajte s eLosy na internetu až 6 milionů korun

Ještě jste stírání po internetu nezkusili? Velká škoda! S online losy totiž můžete vyhrát až 6 milionů korun!

Přečtěte si také: Klikařka roku? Češka vyhrála v loterii už podruhé


Sazka jako lídr papírových stíracích losů nabízí čím dál oblíbenější možnost stírat losy i online přes internet a nově také v mobilní aplikaci Sazky. U této loterní společnosti najdete celkem 21 druhů tiketů, ze kterých si vybere úplně každý. Cenové rozpětí je od pěti kaček do 150 korun a hned několik eLosů ukrývá milionové výhry.
 

Online Zlatá rybka nabízí 1 milion, auto i dovolenou snů

Nejnovějším přírůstkem v rodině online losů je Zlatá rybka. Stejně jako ta papírová, i internetová podoba tohoto oblíbeného losu plní hned tři přání. Zákazníci mohou získat 1 milion korun, 100 tisíc, třeba na vysněnou dovolenou nebo 400 tisíc korun na nový automobil.
 

Nejoblíbenější je Rentiér

U zákazníků, kteří stírají na internetu, jsou podle údajů Sazky vůbec nejpopulárnější eLosy Rentiér. Super Rentiér za 100 korun nabízí měsíční rentu ve výši 100 tisíc korun na dobu pěti let, na Rentiéra s cenovkou 50 korun můžete vyhrát měsíční výplatu 50 tisíc.
 

Podívejte se na kompletní nabídku eLosů


V portfoliu české loterní společnosti jsou ale také eLosy Černá perla s možností výhry až 2 miliony korun, nebo Diamanty, které nabízejí 3 miliony. Online los eCash dokonce skrývá okamžitou výhru ve výši 6 milionů korun.

„Zákazníky na eLosech baví jejich pestrost, originalita a samozřejmě okamžité vyhodnocení výhry,” podotýká Václav Friedmann. A dodává, že online losy jsou samostatné emise, které mají vlastní výhry. I proto se zákazníci nemusejí obávat, že by o peníze museli „soutěžit” s těmi, kdo si kupují papírové losy.
 

Fanoušci hokeje si už brzy setřou eLos Buly

Pokud by vám současná nabídka online losů náhodou nestačila, přidává Sazka každý měsíc nějakou tu novinku do nabídky. Jak už bylo řečeno, čerstvým přírůstkem do rodiny eLosů je Zlatá rybka, už brzy ale Sazka potěší také všechny fanoušky hokeje. U příležitosti hokejového svátku na Slovensku vyjde na počátku května eLos Buly. Ten nabídne jako hlavní výhru až 1 milion korun
 
Mezi online losy Sazky si zkrátka vybere každý. Až se tedy třeba při reklamní přestávce v televizi budete nudit, klikněte na tento odkaz, kde najdete kompletní nabídku online losů. A třeba to budete právě vy, kdo si online setře pohádkových 6 milionů korun. Držíme palce.

Autor fotografie: Curtney Clayton, Unsplash

Přečtěte si také