„Vůbec jsem tomu nemohla věřit,“ prozradila výherkyně, které Sportka přihrála skoro 2 miliony

„Nic se nezmění, zůstanu ve stejném zaměstnání,“ říká výherkyně Sportky, jež si před nějakou dobou přišla na 1,9 milionu korun. Zároveň věří, že zůstane stejná, že finance nebudou mít vliv na její charakter. Je to vůbec možné? Co s člověkem udělá milionová výhra?

Přečtěte si také: Za tiket dal jenom dvacku, i tak mu Sportka přinesla přes 9 milionů


Žena středního věku dostala před nějakým časem krásný dárek – vyhrála ve Sportce 1,9 milionu korun. „Vsázím pravidelně asi dvakrát měsíčně,“ uvedla výherkyně. „Hlavní motivací je pro mě výhra, kterou jsem už získala, bylo to krásných 30 tisíc, s bezmála 2 miliony, co jsem vyhrála teď, se to ale samozřejmě nedá srovnat,“ dodala s úsměvem na tváři.
 

Štěstí jí přinesl tiket z tabáku

Tiket si vsadila v tabáku, kam si pravidelně chodí kupovat denní tisk. Když se dozvěděla o výhře, v prvotní chvíli tomu nemohla uvěřit a tiket raději ještě několikrát zkontrolovala. Při naší otázce, zda se po prvotním šoku, dostavil pocit štěstí, výherkyně uvedla, že ji peníze opravdu potěšily.

„Víte, já vedu docela šťastný život, jsem spokojená, nic mi nechybí. I tak mě ale výhra opravdu potěšila. Už jenom proto, že si pro tikety chodím pravidelně.“ Sázení prý bere jako adrenalinovou hru - baví jí čekání na losování čísel a následné napětí při kontrolován tiketu.

Co s výhrou žena udělá, zatím neví. Co ale ví jistě je, že nechce měnit svůj dosavadní život. „Nic se nezmění, zůstanu ve stejném zaměstnání,“ prozradila nám. Žena zároveň věří, že zůstane stejná a finance nebudou mít vliv na její charakter.
 

Co s člověkem udělá velká výhra

Je možné, aby výhra člověka neovlivnila? Podle psychologů záleží na tom, jak se k výhře postavíme. Když si třeba výhru rozpočítáme na třicet let, tak to zase tolik peněz není. Důležité je prý mít životní plány. Když do nich člověk peníze investuje, jeho život se moc nezmění, jen zrychlí.

Výherce by zároveň neměl zaměřovat svou pozornost jen na stav bankovního konta, nemovitosti, luxusní auta a jiné materiální statky. Místo toho by měl investovat i do nemateriálních hodnot, do sebe, do vzpomínek. Víc než obklopovat se dranými věcmi nám přinese například cestování nebo různé kulturní a adrenalinové zážitky.
 

Vyhrajte dneska ve Sportce desítky milionů

A jak jste na tom vy? Ovlivnila by výhra pocit štěstí a spokojenosti ve vašem životě? Zjistit to můžete, pokud si vsadíte. Třeba se na vás usměje štěstí stejně tak, jako se usmálo na ženu, jež si s ranním tiskem v tabáku pravidelně kupovala i tiket do Sportky.

Dobrá zpráva je, že vy nikam chodit nemusíte, pokud se vám nechce. Vstupenku do dalšího slosování, kde si můžete přijít na desítky milionů, seženete pohodlně online na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také