Víte, jak reagoval tento muž, který vyhrál miliony ve Sportce? Byl úplně v klidu!

Plný tiket náhodných čísel přinesl před pár týdny obrovskou radost do našeho hlavního města. Částku 3 652 260 Kč trefil ve Sportce muž ve středním věku. A to si poprvé vsadil teprve před pár lety. 

Přečtěte si také: YouTuber Jirka si za výhru koupí činžák na Žižkově


Výherce si milionový tiket koupil v trafice, kde se zastavoval pro noviny. „Dříve mě loterie moc nelákaly, takže nesázím moc dlouho,” prozradil nám obyvatel metropole, když se přijel do budovy Sazky dohodnout, jak si peníze převezme. „Asi před pěti lety jsem si ale řekl, že by to mohlo vyjít i mně, a tak jsem se do toho sázení také pustil,” říká muž.
 

Nevynechá žádné slosování

Od té doby prý nevynechal žádné slosování. „Nejčastěji sázím právě v tabáku, kde už mě prodavačky znají,” popisuje sympatický padesátník.

Sázenky si obvykle kontroluje přes mobilní aplikaci a ani tentokrát tomu nebylo jinak. „Už když jsem skenoval tiket, měl jsem takový zvláštní pocit. A pak se mi na displeji zobrazilo, že mi to tentokrát vyšlo a že už za chvíli budu bohatší o bezmála 4 miliony korun,” vzpomíná výherce.
 

Stáhněte si aplikaci Sazky pro Android nebo iOS


Čím nás muž hned vzápětí překvapil, byl popis událostí, které nastaly po zjištění, že se z něj stal loterní milionář. „Zůstal jsem úplně v klidu,” šokuje sázející. „Výhra je samozřejmě milá, na můj dosavadní životní styl mít ale vliv asi příliš nebude,” říká muž. A dodává, že neplánuje odchod z práce ani žádné další změny.

Protože je tajnůstkář, o tom, že má v bance miliony, dosud nikomu neřekl. Už teď ale ví naprosto přesně, co si s tolika penězi počte. „Dlouho přemýšlím o tom, že bych se rád přestěhoval do lepšího bydlení,” odtuší padesátiletý fanoušek Sportky. „Na nový byt v Praze mi sice výhra stačit nebude, díky Sportce ale bude moje hypotéka tak nízká, že bude její splácení hračka.”
 

Sázet bude dál

Při loučení nás muž ještě ujistil, že ani poté, co bral miliony, sázet rozhodně nepřestane. Protože kdoví, třeba prý do budovy Sazky bude za pár měsíců mířit znovu.

Chtěli byste také na vlastní oči poznat, jak vypadá milionářská místnost, kde si Češi a Češky domlouvají podrobnosti ohledně své výhry? Prvním krokem je pořízení vlastního tiketu Sportky, pro který už se dneska nemusíte ani zvednout z gauče. Zajistěte si ho pohodlně na tomto odkazu a už dneska večer můžete být bohatší o 170,2 milionu korun.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock.

Přečtěte si také