Ve Sportce vyhrál 22 milionů, teď si začne užívat královský důchod

Dlouho vysněný důchod, plný zážitků, které si předtím s manželkou nemohli dovolit. To čeká na Moravana, který se díky nejoblíbenější české loterii stal během chvilky multimilionářem. A protože je jeho výhra fantastických 22 652 440 korun, je jasné, že si muž bude zasloužené volno užívat plnými doušky.
 

Přečtěte si také: Sportka je král, o miliony se ale hraje i v těchto online hrách od Sazky

Sázející v Moravskoslezském kraji podal plnou sázenku za 220 korun. „Nemám svá oblíbená čísla, a tak za sebe většinou nechávám tiket vyplňovat počítač,” řekl výherce desítek milionů. Stejně tomu bylo i na konci září, když si na čerpací stanici kupoval sázenku, která mu obrátila život vzhůru nohama.
 

Za každé uhodnuté číslo vyhrál víc než 3 miliony

Datem, na které sázející z Moravy nezapomene, se pak stal poslední zářijový den, který připadl na neděli. Tehdy trefil všech šest čísel prvního tahu a k tomu ještě koncové číslo doplňkovky Šance. A připadl mu Superjackpot Sporty přes 22 milionů korun.

„S manželkou jsme se pomalu chystali na následující den do práce, když v televizi vysílali losování Sportky,” vzpomíná muž na poslední okamžiky, které předcházely jeho nové roli. Roli multimilionáře.

„Když jsme viděli, že někdo vyhrál tolik peněz, šli jsme si zkontrolovat náš tiket. Tomu, že jsme to opravdu my, jsme dlouhé minuty nemohli uvěřit,” popisuje výherce.
 

„Práce už bylo dost. Teď je čas začít si užívat!”

Když prvotní šok opadl, přišly na řadu plány, jak manželé s penězi naloží. „Říkal jsem ženě, že už vlastně zítra do té práce nemusíme ani chodit,” směje se šedesátník. Nakonec svým povinnostem dostáli a druhý den do zaměstnání vyrazili. Jen ale proto, aby si vyřídili předčasný důchod. 

„Odpracovali jsme toho už dost, teď je čas začít si pořádně užívat,” uzavírá sympatický výherce, kterému Sazka svět moc gratuluje.

Také byste si rádi začali život vychutnávat naplno? Sportka sny může splnit i vám, stačí si vsadit a mít trochu štěstí. Svůj tiket můžete získat také online během pár minut online na tomto odkazu. Dnes je navíc ve hře "Halloweenský meloun".

Obrázek je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečné výherce. Autor fotografie: Seth Hays, Unsplash.

Přečtěte si také