V Eurojackpotu vyhrála necelých 7 milionů! Uhodnete, co udělala jako první?
Poprvé si tahle padesátnice vsadila už před třiceti lety a nedávno od Sportky přešla k Eurojackpotu. Když do loterie přibylo na jaře 2022 úterní slosování, udělalo jí to velkou radost. Sázením si totiž rozhodla dvakrát do měsíce zpříjemnit začátek pracovního týdne.


Přečtěte si také: Jak si vybrat čísla na sázenku? Naše tipy vám pomohou, a ještě se s nimi pobavíte!

 

Jedno nedávné slosování Eurojackpotu se pro šťastnou sázející stalo více než příjemným –⁠ nadělilo jí totiž 6 732 866 Kč. „Už jsem dřív vyhrála, nikdy to ale nebyla přehnaně vysoká částka, takže mi tohle číslo téměř vyrazilo dech,“ vzpomínala žena při našem setkání v budově Sazky.


Mobilní oslava

Čísla si kontrolovala online a jakmile se výherní částka spolu s gratulací objevila na obrazovce počítače, nemohla tomu chvíli uvěřit. Poté, co si své štěstí konečně připustila, se jí hodně ulevilo. Na oslavu si došla do kuchyně dát panáka a vytočila přitom dceřino číslo.

„Měly jsme spolu takovou menší telefonickou oslavu. O víkendu jsme si pak zašly na oběd a sklenku vína. Tehdy nám ale musel stačit tenhle večírek na dálku,“ usmívala se při vyprávění. Jakmile spolu domluvily, zavolala ještě rodičům a svému bratrovi.


Příprava na důchod

Peníze výherkyně využije na splacení dluhů a poohlédne se po novém bydlení. „Pomalu se mi blíží důchod a chci si ho pořádně užít. Zbavit se finančních závazků a bydlet ve svém vysněném hnízdečku k tomu podle mě výborně sedne,“ vysvětlila. Další plány na změnu ovšem nemá a nejméně chce měnit samu sebe. Osobně totiž zná vícero lidí, kteří nátlaku peněz podlehli a prý se tomu moc ráda vyhne.


Zlepšete si život s Eurojacpotem

Toužíte po podobné výhře i vy? Vsadit si můžete, stejně jako naše výherkyně, v tabáku či v jiné prodejně s nabídkou Sazky nebo sáhnout po pohodlnější sázce online.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: Envato Elements.
 

Přečtěte si také