Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Online sázka Eurojackpotu přinesla uklízečce 2,27 miliard

Online sázka Eurojackpotu přinesla uklízečce 2,27 miliard

Maminka Christiny jednoznačně dokázala, že přesně ví, co je pro její dceru nejlepší. Poradila jí, jaká čísla by měla vsadit v evropské loterii Eurojackpot, a mladá žena je nyní bohatší o 88,5 milionů eur, tedy víc než 2,274 miliard korun. Navíc jde o vůbec nejvyšší částku, kterou někdo vyhrál online.

Přečtěte si také: Irský fotbalista vyhrál milion eur

Uklízečka Christina z Berlína není klasickým hráčem loterií. Předtím, než vyhrála částku, díky které už do konce života nebude muset pracovat, si vsadila jenom jednou. Pro druhou sázku si vybrala i u nás stále oblíbenější hru Eurojackpot. 
 

Díky mamce je bohatší o 2,27 miliard

Protože nevěděla, jaká čísla zaškrtnout, zeptala se své mámy. Ta jí doporučila zaškrtnout 14, 19, 21, 30 a 32 a k tomu ještě dvě dodatková 4 a 7. Uklízečka pak tiket podala online přes svůj mobilní telefon.

Že vyhrála, zjistila Christina v práci na noční směně, kterou si kvůli nedostatku peněz přibrala ke svému běžnému zaměstnání. „Stála jsem tam s otevřenou pusou a vysavačem v ruce snad věčnost a vůbec jsem nemohla uvěřit, že jsem vyhrála,” popsala své první okamžiky poté, co se o výhře dozvěděla, mladá žena.
 

Christina už brzy vyrazí na cestu snů

Chvíli nato Berlíňanka odešla ze zaměstnání a teď plánuje, jak si začne své bohatství užívat. V první řadě ale myslí na maminku, které díky Eurojackpotu zajistí důchod snů. A pak začne cestovat! Už dlouho si prý přeje podívat se do Spojených států a zemi projet od východního k západnímu pobřeží. 

„Vždycky jsem chtěla cestovat a poznávat nové země i lidi, ale nikdy na to nebylo dost peněz. USA byly na prvním místě, kam jsem se chtěla vydat. Teď vím, že můžu vyrazit třeba zítra a už se těším, jak Ameriku projedu v nějakém krásném obytném autě,” přibližuje své plány Christina.
 

O miliardy se hraje online i v Česku

Příběh bývalé německé uklízečky je podle zástupců Eurojackpotu zásadním milníkem, co se týče online hraní. Ukazuje totiž, že i přes internet můžete vyhrát miliardy.

I u nás si Eurojackpot můžete vsadit přes internet ať už přes počítač, nebo na telefonu. Tiket lze podat jak přes webové stránky na tomto odkazu, tak i v přehledné mobilní aplikaci. Ta je dostupná pro Android a iOS a najdete ji tady. Tak hodně štěstí!

Přečtěte si také