Sport, osobní rozvoj, tipy pro práci z domova nebo vaření. Online kurzy, které jsou zdarma

Naučit se něco nového bývá jedním z nejčastějších předsevzetí. Nové dovednosti nebo třeba i kurzy, kde se dozvíte něco sami o sobě, najdete na následujících stránkách. A skvělá zpráva? Studovat můžete úplně zadarmo.

Seduo

Seduo je platforma s profesionálními kurzy, kam získáte přístup buď klasickou registrací emailem a heslem, nebo po přihlášení přes Facebook. A i když jde o velmi dobře zpracovaný materiál s lektory například z univerzit, celá řada kurzů je zdarma.
 

Přečtěte si také: SAZKAmobil zrychluje a výrazně zlevňuje mobilní data


Na Seduo si něco najde opravdu každý. Jsou tu jazykové kurzy angličtiny, němčiny, ale i češtiny, a to jak pro rodilé mluvčí, tak i cizince. Nechybí ale ani kurz, jak najít práci, efektivně pracovat na dálku, spousta dalších kurzů osobního rozvoje, dozvědět se tu ale také můžete, jak už za pár hodin vytvořit vlastní web.
 

Navštivte Seduo


Velká část kurzů je na webu zdarma. Pokud byste chtěli jít ještě víc do hloubky nebo hvězdné lektory, jako je hlavní bojovník s prokrastinací Petr Ludwig, budete si muset připlatit. Dobrá zpráva ale je, že ceny začínají už na 129 Kč.
 

Kurzy pro radost

Kurzy vaření, pečení nebo šití, dále kurzy pro nastávající i současné rodiče, ale také například kurz fotografování a editování snímků, práce s grafickými programy, osobní rozvoj či velmi užitečné kurzy práce třeba s Excelem anebo videoprůvodce, jak si vydělávat na internetu. Ale taky kurz, jak zhubnout, od známého tlouštíka, co se proměnil na štramáka a který si říká Břicháč Tom.
 

Podívejte se na Kurzy pro radost


To všechno najdete na stránkách Kurzy pro radost, které po registraci nabízejí zdarma hned 180 kurzů. Co víc - kvůli pandemii se provozovatelé nad námi, uvězněnými smrtelníky smilovali a na webu běží akce na padesátiprocentní slevu na placené kurzy.
 

Studium na Oxfordu i od nejsúspěšnějších manažerů

Stránek, kde se můžete něco nového naučit online a zdarma, je kromě dvou výše zmíněných celá řada. V češtině můžete studovat také na webu Nostis, který vznikl ve spolupráci s předními českými univerzitami. Jeho dominantou je právo, tvůrci ale slibují i další zaměření.

Další kurzy, které vznikly za přispění světových univerzit i globálních společností, je edX. Vedle mnoha dalších tu najdete lekce z Harvardu, Bostonské univerzity nebo slavného MIT, ale také kupříkladu od IBM nebo Linuxu. Každý den sem chodí čerpat nové znalosti mnoho stovek tisíc uživatelů, nutností je ale znalost angličtiny.

Posledním naším tipem je Khan Academy, kde se také bez angličtiny neobejdete. Lekce jsou ale zcela zdarma a vzdělávat se můžete například v matematice, vědě, jazycích, ekonomice nebo na poli umění či výpočetní techniky. Skvělé také je, že jsou kurzy určené jak dospělým, tak i dětem.
 

Učte se online díky datům zdarma

Přehrávání videí spotřebovává poměrně velké množství dat, o to se ale nemusejí příliš starat zákazníci SAZKAmobilu. Ti si totiž užívají štědrých porcí dat zcela zdarma. 1 GB internetu v mobilu si získávají hned na počátku jako dárek za aktivaci SIM karty a stejný objem dat si také mohou vybrat jako jednu z Odměn za dobití za aspoň 300 Kč.
 

Zjistěte víc o odměnách i předplacenkách SAZKAmobilu


SAZKAmobil je navíc jedním z mála virtuálních operátorů, kteří uměle neomezují rychlost mobilního LTE připojení. Díky tomu tak můžete plně využít rychlost až 150 MB/s. Chcete se i vy zbavit limitů? Více informací o SAZKAmobilu najdete na tomto odkazu.

Přečtěte si také