Podívejte se, jak si vás budou banky rozmazlovat, až vyhrajete v loterii

Banky, které mají kavárnu nebo kino. Pro své klienty samozřejmě zdarma. Přestože se finanční domy po celém světě posilují a zdokonalují internetové bankovnictví, jsou i tací, kteří se snaží přilákat klienty do svých poboček.

Přečtěte si také: Klikař roku? Australan vyhrál v jednom týdnu dvakrát

Jít do banky je zkrátka v některých případech doslova zážitek. Podívejte se. 
 
Virgin_600x500.jpg

Možná máte pocit, že jste se ocitli v hodně luxusním obýváku. Omyl. Sem chodí klienti britské banky Virgin Money spravovat své finance. A je toho daleko víc, než vidíte. Pokud se tu náhodou vytvoří fronta, můžete se dívat na několik televizí, k dispozici máte iPady. 

Vy, sportovně založení, byste mohli na bowling a komu nestačí televize, může do kina. Ano, pořád mluvíme o bance. Mimochodem jde o stejnou společnost, která v roce 2015 vydávala na platebních kartách slavné punkové kapely. S heslem „Dejte do svých kapes trochu rebelie“ jste mohli platit třeba se Sex Pistols. 
 
Japonsko_600x500.jpg

Japonská banka Sugamo Shinkin byla sice založená už v roce 1922, klienty ale láká na ten nejmodernější design. Cílem architektů bylo, abyste se v ní cítili jako v rozkvetlé zahradě, abyste relaxovali. Spousta světla a barev má klienty udělat prostě šťastnější. 
 
Svycarsko_600x500.jpg

Netradiční pobočku má také banka Raiffeisen ve Švýcarsku. Modernímu interiéru dominuje dřevo a kov. Místy máte dokonce pocit, že jste se ocitli na lodi. Právě tou se totiž designéři inspirovali. 

Už vás otravují dlouhé fronty na pobočkách bank a chtěli byste si v nich zažít taky trošku toho luxusu? V tom případě byste si měli rychle vsadit, ať si ho můžete užívat co nejdříve. 

S novou online hrou od Sazky Rychlé kačky se losuje každou minutu a vyhrát můžete až 2 miliony korun. Vsaďte si na tomto odkazu a staňte se novým českým milionářem už třeba za minutu!

Autor fotografií: Business Insider

Přečtěte si také