Pejskař vyhrál v loterii 2,7 milionů, když čekal na vyzvednutí jiné výhry

Protože si Sam Hawley z Oregonu přijel pro svoji výhru 1 750 dolarů (39 700 korun) dlouho před otevírací dobou, z dlouhé chvíle si znovu vsadil. A než se mu otevřely dveře k jeho první výhře, byl bohatší o 118 tisíc dolarů, tedy 2,7 milionu korun.

Přečtěte si také: Šedesátník z Ústecka si díky milionům ze Sportky začne užívat života


Dochvilnost je vlastností králů, říká se. Podle tohoto pravidla se pravidelně řídí i Američan Sam Hawley. Do pobočky loterijní společnosti, kde si měl převzít výhru, tak ten den dorazil už v 7:30 ráno, na tabuli u vchodu byla ale označena otevírací doba až o hodinu později.
 

Z dlouhé chvíle si vsadil podruhé

Proto se chvíli po okolí procházel se svým pejskem, až se dostal k nedalekému obchodu. A protože je hráč tělem i duší, vedle snídaně si koupil další tiket do rychlé hry Keno 8-Spot. S čísly si hlavu lámat nemusel a neomylně zaškrtl těch svých osm šťastných.

„Stejná čísla sázím už roky, a protože mi jen chvíli předtím vydělaly 1 750 dolarů, nebyl ani tentokrát žádný důvod je měnit,” popsal pan Hawley.

Na 8:30 pak dorazil k loterijní společnosti a protože už na místě bylo pár lidí, postavil se do fronty a čekal, až na něj přijde řada. Než přišel na řadu, krátil si chvíli brouzdáním po internetu, až se dostal na stránky hry, na kterou si před pár chvílemi vsadil.
 

Že vyhrál miliony, zjistil ve frotně

„To, že jsem vyhrál, jsem zjistil přímo ve frontě,” smál se Sam Hawley. „Uhodl jsem všech osm tažených míčků, což se mi ještě nikdy nepovedlo.”

Díky svým šťastným číslům Američan trefil nejen hlavní cenu, ale dokonce i bonus za všechna uhodnutá čísla, tedy dohromady výhru ve výši 2,7 milionů korun.

O tom, co s penězi udělá, zatím není rozhodnutý. S určitostí ale ví, že si ji díky pamlskům, které mu koupí, užije i jeho čtyřnohý kamarád.
 

O miliony bohatší můžete být za pár minut i vy

Rychlé hry se hrají nejen v Americe, ale i u nás, v Česku. Velmi podobnou hru, díky níž si Sam Hawley odnesl výhru, najdete i mezi loteriemi Sazky. Jmenuje se Keno, losuje se každých 5 minut a vy v něm můžete trefit až 1 milion korun.

Tiket do Kena si můžete koupit i online na tomto odkazu a my držíme palce, aby se z vás už za pár minut stali loterní milionáři.

Přečtěte si také