Paní Marie je v Sazka Klubu jen pár týdnů, i tak je už díky němu bohatší o 100 000 Kč

Naše dnešní výherkyně je důkazem, že občas nemusíte ani moc dlouho čekat, abyste se dočkali. Paní Marie má klubovou Sazka kartu asi jen čtvrt roku, i tak už se ale stala majitelkou hlavní říjnové výhry. Desátý měsíc tohoto roku si v populární soutěži Kolo štěstí od Sazky vytočila rovnou 100 000 Kč.

Přečtěte si také: Štěstěna jí přála vrchovatě! Paní Hanka si na Kole štěstí vytočila Škodu Fabia Combi


Do budovy Sazky za námi výherkyně přijela z Olomouckého kraje spolu se svojí dcerou. Slavnostní focení s šekem vzaly obě dvě jako fajn příležitost udělat si hezký výlet do naší metropole. A při té příležitosti jsme si nemohli nechat ujít příležitost štěstěnou políbenou ženu vyzpovídat.
 

Členství jí poradili v oblíbeném obchodě

Jak nám paní Marie řekla, do Sazka klubu vstoupila před pár týdny díky milé obsluze v jedné z oblíbených prodejen. „Od té doby ale točím pokaždé, když si jdu vsadit,“ usmívala se starší žena. „Potěší mě i drobná výhra, kterou si na Kole štěstí vytočím, je to pro mě příjemná motivace, abych se znovu zastavila v obchodě a zkusila své štěstí.“

Protože ale nemá chytrý telefon, soutěž pro členy Sazka Klubu za ni hraje na stolním počítači její dcera. A jaká je její nejoblíbenější loterie? Paní Marie už zhruba patnáct let pravidelně sází Sportku.
 

Výhru rozdá

O tom, jak s výhrou, která ji překvapila, naloží, prý bylo rozhodnuto skoro okamžitě. Peníze rozdělí mezi své děti.

Na závěr nám výherkyně ještě prozradí, že se sázením a používáním Sazka karty určitě neplánuje přestat, a nám už nezbývá než jí popřát, aby si užila nejen krásnou výhru, ale také procházku po hlavním městě ve společnosti své dcery.
 

Zahrajte si o 100 tisíc i vy

O dalších 100 000 Kč se v Sazka klubu hraje i tento měsíc a získat je můžete třeba právě vy. Stačí aktivně používat Sazka kartu pokaždé, když si vyrazíte koupit nějaký ten tiket či los. Druhý den poté dostanete na svůj telefon SMS zprávu s odkazem na soutěž Kolo štěstí. Po jeho prokliknutí už točíte.

Kromě hlavní výhry lze získat tisíce menších částek v řádech desetikorun nebo stokorun. Ty si poté můžete nechat v obchodě vyplatit, anebo je použít třeba na nákup tiketu své oblíbené hry.
 

Zjistěte o Sazka klubu vše, co vás zajímá


Že jste na Kole žádnou částku netrefili? To je také dobře! Právě díky tomu se dostáváte do hry o hlavní cenu 100 000 Kč. Zároveň platí, že čím víc budete Kolem štěstí točit, tím větší šanci na její získání máte.

Pokud zatím svoji Sazka kartu nemáte, zřídí vám ji za pár chvil v některé z několika tisíc prodejních míst s terminálem Sazky, které najdete po celé republice. Klikněte si pro to nejbližší na mapu na tomto odkazu.

Přečtěte si také