Obrovské štěstí jedné rodiny. Vyhrála více než padesátkrát

Hned tři obří jackpoty trefili v krátké době členové norské rodiny Oksnesových a dohromady si přišli na 80 milionů korun. Společně s dalšími drobnými výhrami mají na kontě více než padesát výher.

Přečtěte si také: Dřív musela obracet každou korunu. Díky výhře ve Sportce teď procestuje svět


Kdyby existoval loterijní bůh, pak by určitě bydlel u norské rodiny Oksnesových. V loterii se jim podařilo vyhrát více než padesátkrát. Národní norskou loterii vyhráli celkem třikrát během šesti let a vyneslo jim to jen v jackpotech víc než 24 milionů norských korun, což je zhruba 80 milionů korun českých.

První výhru si připsal děda Leif, druhou si odnesla dcera Hege Jeanette a jackpot nakonec trefil i bratr Tord.
 

Děti nosí štěstí

Všechny výhry se podivně motaly kolem těhotenství Hege Jeanette, která u první výhry otěhotněla. Další dva jackpoty padly v rozmezí několika hodin po narození potomka.

Norská loterní společnost Norsk tipping tohle neuvěřitelné štěstí komentovala slovy, že už se setkali s tím, že někdo trefil jackpot dvakrát, ale třikrát? To je opravdový unikát.
 

Hraje celá rodina

Celá rodina teď Hege prosí, ať má další dítě, protože ještě pár členů rodiny jackpot nevyhrálo. Říkají to samozřejmě s úsměvem a rodina má obrovské štěstí, že má nového a zdravého člena rodiny, který navíc nosí milionové štěstí.

Díky neuvěřitelnému štěstí, které mají, proto není s podivem, že u Oksnesových nakupuje tikety do loterie celá rodina. Chcete vyzkoušet, jestli i té vaší přeje štěstí? Naším tipem je nejoblíbenější loterie u nás Sportka, kde už dneska večer můžete vyhrát fantastických 143,4 milionu korun.

Klikněte si pro vstupenku do slosování na tento odkaz.

Přečtěte si také