O miliony ze Sportky se hraje už třikrát týdně!

Také rádi sázíte na páteční mimořádná losování Sportky? Nejste sami. Podle našich údajů si v pátek zajde pro tiket až třikrát více zákazníků než obvykle. 

Přečtěte si také: Milionové štěstí českého seniora! Tiket z trafiky muže proměnil na loterního milionáře


Právě velká popularita mimořádek byla hlavním důvodem, proč se Sazka rozhodla dát zákazníkům další pravidelnou šanci stát se milionáři. Loterie od Sazky tak mohou teď generovat až 5 milionových výher každý týden.

Jen v tomto roce Sazka rozdala už 112 milionových výher, 66 z nich vytvořila právě legendární Sportka. Od svého vzniku tato nejznámější česká loterie vyrobila přesně 2 244 milionářů. Díky novému pátečnímu losování bude tento počet růst ještě rychleji.
 

5 zajímavostí o pátečních slosováních Sportky

1. 112 milionářů
Od roku 2013 evidujeme v páteční Sportce spolu se Šancí celkem 112 loterních milionářů.

2. 100 : 12
Rovná stovka loterních milionářů vznikla díky Sportce, v Šanci se dařilo dvanáctce sázejících.

3. 474 milionů
Páteční milionáři vyhráli celkem 474 362 345 Kč.

4. 67,5 milionu
Nejvyšší výhra z pátečního slosování padla v roce 2017. Hráč z Prahy trefil v srpnu 67 546 061 Kč. 

5.  Letošní rekord
Letošním rekordmanem je sázející z Královéhradeckého kraje. 10. dubna mu páteční slosování ve druhém tahu přihrálo 20 624 547 Kč.
 

V pátek si zahrajete o Kodiaq nebo Halloweenský meloun

Zájem o páteční tahy mimo jiné zajišťovaly lákavé věcné výhry. Oblíbené prémie budou součástí pátků i nadále. Už brzy na vás čeká třeba Halloweenský meloun anebo parádní SUV Škoda Kodiaq.

Nezapomeňte tedy, že i tento pátek se ve Sportce hraje o desítky milionů korun. Tiket můžete vsadit na jednom z mnoha prodejních míst Sazky nebo z pohodlí domova na tomto odkazu.

Přečtěte si také