Nejlepší investice života! Senior vsadil Sportku za dvacku, odnesl si 11,7 milionu

Někdo sází na stavební spoření, jiný si šetří pod polštář. Senior ze Středočeského kraje se rozhodl investovat dvacet korun do Sportky a nyní je jisté, že s výhrou 11 700 088 korun udělal nejlepší finanční rozhodnutí života.

Přečtěte si také: Na 3 děti zůstala sama. Teď jim díky výhře ze Sportky může dopřát vlastní bydlení


Ze začátku to vypadalo, že jde o pátek jako každý jiný. Muž se se svou manželkou vydal na víkendový nákup. Po cestě míjeli trafiku, a když viděl ve výloze výši Superjackpotu Sportky, rozhodl se, že si vsadí.
 

Sportka je jeho srdcovka

„S manželkou už jsem v důchodu, a tak nám nad rámec zajištění základních potřeb už moc nezbývá,” popsal na úvod senior realitu, se kterou se před výhrou museli potýkat. „Sportku mám ale rád, a i když nechci utrácet za plný tiket, jeden sloupeček si zhruba dvakrát do měsíce vsadím.”

Stejně jako jindy, i tentokrát muž ze středních Čech na sázence zaškrtal vlastní čísla. Ta samá, která už sází zhruba dvacet let. „Zatím jsem na ně vyhrál jen asi sedm set korun, vždycky jsem to ale bral jako svoji hráčskou taktiku, takže jsem čísla neměnil,” odkrývá svůj klíč k úspěchu loterní milionář.
 

Hráčskou taktiku proměnil v miliony

„Přijde mi lepší vsadit si aspoň jeden sloupek vlastních čísel. Pokaždé, když nepadnou, totiž roste pravděpodobnost, že budou vylosována příště. Takže je to vlastně spolehlivější taktika než si na každé slosování kupovat plný tiket s náhodným tipem,” pokračuje ve svých úvahách výherce.

Ze statistik sice plyne, že v soutěži náhodných tipů a vlastních čísel je to ve Sportce zhruba padesát na padesát, muži ale jeho strategie vyšla víc než královsky. To, že se z něj stal milionář, pak zjistil přímo při slosování v televizi.

„Protože sázím stejná čísla už opravdu dlouho, pamatuji si je z hlavy. A když jsem tehdy večer viděl, jak postupně padají z osudí, myslel jsem si, že se mi to zdá,” prozrazuje výherce. „Tiket jsem si potom ještě několikrát zkontroloval přes aplikaci, než jsem šel manželce do kuchyně říct, že jsme trefili skoro 12 milionů.”
 

Díky Sportce si užijí milionový důchod

Radostou novinu manželé oznámili svým dvěma dětem a také nejbližším přátelům. A i když mají trochu obavy, že by se na jejich loterním štěstí mohl chtít někdo obohatit, věří, že všechno dobře dopadne. A my jim přejeme, ať si za peníze ze Sportky užívají milionový důchod.

Máte také chuť stát se loterním milionářem? A co byste řekli tomu, kdyby se vám to přihodilo v pátek 13.? Něco takového je klidně možné, protože dneska večer proběhne mimořádné slosování Sportky. A příběh tohoto muže navíc ukazuje, že stačí zaškrtnout pouhých šest čísel, abyste už za pár dní měli na účtě miliony. Bez čeho to ale nepůjde, je vstupenka do slosování. Pořiďte si svůj tiket na tomto odkazu.

Držíme palce.

Přečtěte si také