Nejen loterie. Terminály Sazky umožňují rychlé a levné placení faktur za energie a služby

Terminály Sazky už rozhodně nejsou jen o nákupech tiketů Sportky, Eurojackpotu nebo stíracích losů. Díky nim můžete hned na několika tisících prodejních místech po celé republice kupříkladu platit své faktury nebo složenky za energie i další služby. A skvělá zpráva je, že celá řada z nich má otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Číslo účtu už si nespletete

Na terminálech Sazky zaplatíte jednoduše pravidelné i jednorázové platby za energie, vodu, pojištění, internet, předplatné a další služby. Sazka podporuje platby 53 největších tuzemských dodavatelů. Navíc už se nestane, že byste peníze poslali na špatný účet. Tento způsob placení faktur má ale i další výhody: nebudete stát dlouhé fronty a ušetříte na poplatku za transakci.
 

Podívejte se, jak na platby přes terminál SazkyZaplatit fakturu na terminálu je přitom otázkou pár vteřin - obsluze jen ukážete čárový kód s logem Sazky nebo tzv. QR kód. Ty najdete na faktuře, vyúčtování nebo na platebním dokladu od vašeho poskytovatele služeb. Informaci o zaplacení bude mít váš dodavatel do deseti minut, což se hodí třeba v případě opožděné platby.
 

Vybraní dodavatelé, jejichž služby lze platit na terminálech Sazky:

ČEZ
MND
innogy
Yello EnergyVeolia Voda
Ostravské vodárny a kanalizace
Generali Česká pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna
Home Credit
Kamali
MAFRA
Vltava Labe Media
Slevomat

a mnoho dalších dodavatelů, jejichž seznam najdete na stránkách sazkafts.cz.

Všem těmto partnerům je možné zaplatit na víc než 5 800 prodejních místech. To jinými slovy znamená, že za své faktury zaplatíte téměř na každém kroku. A protože terminály Sazky vedle trafik a obchodů najdete i na skoro 800  čerpacích stanic, faktury můžete platit non-stop 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Nejbližší místo s terminálem Sazky najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Přečtěte si také