Muž, co trefil 46 milionů: „Jsem důkaz, že vyhrát může úplně každý!“

Tato běžná situace se určitě už mnohokrát stala i vám. Stojíte ve frontě v trafice a lidé před vámi si nechávají kontrolovat tikety Sportky, další si kupují anebo si vybírají stírací losy. Co v takovou chvíli děláte? Možná byste neměli na nic čekat a nějaký ten tiket nebo los si taky koupit. Kdyby si totiž tento muž nevzal příklad z ostatních zákazníků, byl by chudší o výhru víc než 46 milionů korun.

Přečtěte si také: Muž ze severních Čech vyhrál už podruhé, tentokrát se Sazka Klubem 100 tisíc


Přesně tak začal příběh Američana, který si přál zůstat v anonymitě. Když čekal ve frontě ve večerce v michiganském městečku Ypsilanti, dlouhou chvíli si zkracoval pozorováním, co dělají lidé před ním. A zjistil, že téměř všichni se ten den rozhodli vyzkoušet své štěstí nákupem tiketů do loterie nebo stíracích losů.
 

Rozhodl se, že štěstěnu také prověří

Jak tak čekal, prý si řekl, že je dnes možná opravdu dobrý den, kdy štěstěnu prověřit. A rozhodl se, že si jeden stírací los také koupí. „Čekal jsem na zaplacení a celkem mě překvapilo, kolik lidí přede mnou si kupuje losy. Tak jsem si o jeden taky řekl,“ prozradil výherce.

Američan si nakonec vybral ten s názvem Tref jackpot a už chvíli nato se ukázalo, že udělal víc než dobře. Poté, co setřel hrací pole, zjistil, že se právě stal majitelem hlavní výhry ve výši 2 miliony dolarů, tedy 46,3 milionu korun.
 

Málem mu vypadly oči z důlků

„Když jsem byl hotový se stíráním a pořádně si prohlédl celé hrací pole, chvilku se mi zdálo, že mi vypadnou oči z důlků,“ smál se výherce. „Pak se mi udělalo špatně a měl jsem pocit, že se o mě pokouší infarkt. Když jsem ale vypil sklenici vody, svět se se mnou konečně přestal houpat,“ dodal sázející.

Pro obří šek si muž přijel do centrály loterní společnosti ve městě Lansing. Právě tady se také rozpovídal o tom, co si s tolika penězi počne. Jako první se prý pustí do opravy svého domu a o miliony se také chce podělit s rodinou. Zbytek pak dobře investuje a vydělané peníze si bude šetřit na královský důchod.
 

Důkaz, že vyhrát může úplně každý

„O tom, že vyhrajete v loterii, sníte vlastně celý život. V hloubi duše jste ale přesvědčeni, že se to nikdy nemůže stát,“ řekl zástupcům loterie výherce. „A teď se dobře podívejte na mě - jsem totiž živoucím důkazem, že v loterii může vyhrát úplně každý,“ dodal muž na závěr.

Chcete být i vy dalším takovým důkazem? Sny se vám můžou vyplnit už dneska večer, pokud si vsadíte Sportku. V Superjackpotu se ukrývají desítky milionů korun a k jejich získání stačí pouhých šest čísel.

Zaškrtněte ta svoje šťastná anebo jednoduše zvolte náhodný tip na tomto odkazu.

Držíme palce!

Přečtěte si také