Manželé vyhráli téměř 3,5 miliardy, o výhru se podělí se svými přáteli

V britské Národní loterii padla čtvrtá nejvyšší výhra v historii. Manželé ze Severního Irska získali neuvěřitelných 115 milionů liber, v přepočtu téměř 3,5 miliardy korun. Všechno to byla velká náhoda. I když… Jsou příkladem toho, že je někdy dobré vybočit ze zaběhlých kolejí

Přečtěte si také: Sedminásobný výherce loterie má 3 rady, jak vyhrát


Francis a Patrick sázejí pravidelně loterii s názvem Lotto. Když je ale v jiné hře „tučný“ jackpot, jdou štěstí naproti a koupí si tiket na jinou hru. Takto je přilákala možnost rekordní výhry v novoročním losování hry Euromilions.
 

Chtějí dělat radost přátelům

Když zjistili, kolik peněz budou mít už brzy na účtě, neváhali a hned začali sepisovat seznam lidí, se kterými se o výhru podělí. V prvním kole jich dali dohromady padesát.

„S manželem jsme velmi společenští, máme spoustu přátel, které máme rádi a oni mají zase rádi nás. Je to obrovská suma peněz, chceme se rozdělit a udělat radost nejbližším,“ říká Frances.

Nejvíc peněz z výhry dostanou samozřejmě jejich dcery. Patrick má ale v plánu svou ženu odteď pořádně rozmazlovat. Jsou spolu téměř třicet let, a tak si to prý zaslouží. Ze všeho nejdřív vyrazí na vysněný Mauricius, potom se zajedou podívat na rugby a závody Formule 1. Pravda, to nejsou zrovna typické ženské záliby, ale Frances prý bude nadšená.
 

„Vyhrát může opravdu kdokoliv!”

„Nikdy jsem si nemyslela, že něco vyhrajeme, ani za milion let. A stalo se. Nesmírně si toho vážíme a jsme jen důkazem toho, že štěstí může potkat opravdu každého a úplně kdykoli,“ řekla britským médiím Frances.

Frances a její manžel Patrick jsou skvělým důkazem vrtkavosti štěstěny. Co zkusit jejich trik a místo české loterijní královny Sportky zkusit jinou hru?

Do internetového světa se před nedávnem dostala hra Šťastných 10, kde se hraje až o 100 milionů korun. Ve hře jste navíc už od deseti kaček. Klikněte si pro svůj tiket na tomto odkazu.

Přečtěte si také