Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

KVÍZ: Jaké je pro vás ideální ubytování na cesty?

11.09.2018 / 07:18

Podstatnou roli prázdninovém rozpočtu hraje ubytování. Jaký tip cestovatele jste? Koukněte na kvíz.

Přečtěte si také: Nejdražší srub na světě je na prodej

Jste ten typ člověka, co se dívá na televizi, v ruce drží mobil, přes který píše kolegovi, a do toho surfuje na internetu na počítači v klíně? Možná si říkáte: a dost. Ideální pro vás proto bude dovolená nazvaná digitální detox. Je to vlastně něco jako kdysi pionýrský tábor. Prostě se ubytujete v lese v dost sešlých chatkách a všechny digitální přístroje vám jsou odebrány. Program se pak už různí. 

Jak dlouho byste takový digitální detox vydrželi?
 
0%
 
25%
 
12%
 
62%


Další celkem levnou variantou je ubytování v trubce, přesněji v betonové skruži. V poslední době je celkem trendy bydlení na pár metrech čtverečních, na jednom konci světa proto, že tam už pro všechny lidi nemají dost místa, na druhém na to prostě nemají peníze. Jestli byste přežili na pár metrech čtverečních, můžete vyzkoušet v některém z mini hotelů.
 

Vadilo by vám bydlet na cca třech metrech čtverečních?
 
10%
 
20%
 
60%
 
10%


Pokud vám předchozí dvě varianty přijdou fádní, máme tu pro vás ještě jednu možnost – ledový hotel. Zhruba před dvaceti lety vznikl ve Švédsku vůbec první. Dnes je o tento typ ubytování takový zájem, že ho staví každý rok v listopadu znovu a znovu a přibyly po světě další. 
 

Láká vás představa toho, že strávíte dovolenou v ledu?
 
12%
 
12%
 
50%
 
25%


Na kteroukoli z těchto dovolených s sebou ale můžete vzít pár losů a kdyby vaše polovička nebyla spokojená, stírat se dají jak v chatce, tak v betonové skruži a v lední jeskyni. Výhra vás určitě zahřeje. Tak sázejte!

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět