Jak nalákat štěstěnu? 3 kouzla, která poradí s výběrem čísel

Pokud sázíte svá čísla, můžete zkusit třeba jeden sloupek přidat. Pokud jste zvyklí na náhodný tip, zkuste si přivolat do snu pár čísel, a ty pak vsadit třeba v desátém sloupci. Svá čísla a náhodně vybraná totiž můžete během jedné sázky kombinovat.

Přečtěte si také: Milionář ze Sportky už se těší, až dá šéfovi na stůl výpověď


Pokud ve vás dříme touha vyzkoušet něco nového, vrhněte se na malá číselná kouzla, která nabízíme. Zaručit výhru samozřejmě neumíme, ale sázení se díky novým rituálům může stát ještě o něco zábavnější.
 

Zaklínadlo s růžovou vodou

Tohle je jedno z nesnadnějších kouzel, které prý dokáže omámit loterní štěstěnu ve váš prospěch. Udělejte si na něj čas těsně před tím, než půjdete spát, tak prý funguje nejlépe. Vezměte si misku a naplňte jí růžovou vodou. Růžovou vodu seženete v drogériích nebo na internetu docela běžně.

Do naplněné misky pak dejte drobné, čím více, tím lépe. Dotýkejte se mincí ve vodě a během toho opakujte MORA PONITA PAISIE JOYE. Zaklínadlo zopakujte přesně dvěstěkrát. Až zaklínadlo dokončíte, položte si ruku, kterou jste měli ponořenou v růžové vodě, na své čelo a rozetřete si mincovanou vodu o čelo. Běžte si lehnout a usilovně myslete na to, že chcete vidět číselnou kombinaci. Měla by se vám během spánku zjevit.


Antické loterní zaříkávadlo z Egypta

Nejprve se rozhodněte, jakou číselnou loterii budete hrát. Vyplňte sázenku svými čísly. Teď máte vyplněno a na zadní stranu tiketu napište zelenou propiskou své jméno a příjmení, datum narození a pod to napište MIKA BINKAN PAISA MILE. Dejte si popsanou sázenku pod polštář a běžte spát. Těsně před tím, než usnete, si zkuste vnuknout představu, že se vám objevují čísla, která v loterii povedou až k jackpotu.

Aby tohle kouzlo fungovalo, musíte hrát pravidelně a znát pravidla hry, kterou chcete vyhrát. Tzn. musíte vědět, kolik čísel potřebujete strefit a jak vysoká čísla jsou na míčcích pro danou hru vůbec napsány. Bude to chtít trochu cviku, ale zhruba čtyřiadvacet hodin před slosováním by se vám čísla měla zjevit.
 

Kouzlo snění o číslech

Nejprve si rozmyslete, kterou loterii vyhrajete. Opravdu se na to soustřeďte a nesmíte to měnit, jinak kouzlo nebude fungovat. Soustřeďte se pečlivě na to, že chcete vyhrát. Váš mozek musí dostat jasné instrukce, že vy vyhrajete například Sportku. Váš záměr musí být jasný celému vesmíru.

S kouzlením musíte začít ve čtvrtek, neptejte se nás proč… aby navíc kouzlo správně fungovalo, musíte ho opakovat po dobu devíti dní. Ani o den víc, ani míň. Až se budete chystat do postele, lehněte si a zhluboka se nadechněte a vydechněte. Pokuste se relaxovat a nemyslet na žádné úkoly, povinnosti ani problémy. Zkuste si vyčistit myšlenky, abyste mohli v klidu meditovat.

Až se vaše mysl zbaví všech myšlenek a začnete se na celý proces cítit připravení, intenzivně myslete na loterní tiket, který si půjdete koupit. Vidíte ho? Jak vypadá? Vidíte každičký detail, přesně vidíte i co je na něm vytištěno, včetně vsazených čísel. Vyslovte nahlas zaklínadlo RIGBERAH JOMIN THURBAZEH celkem stokrát za sebou. Každý večer to opakujte a během svého rituálu se nenechte ničím rušit. Zřejmě už za pár nocí uvidíte řadu čísel, ale neukvapujte se a počkejte až na devátou noc, kdy by se vám měla objevit ta výherní.

Důležité je, abyste kouzlu věřili, protože vaše mysl musí pracovat na plné obrátky. Řadu čísel tedy máte, teď už si je jen nezapomeňte co nejdříve vsadit. Když začnete ve čtvrtek a budete poctivě na kouzlu pracovat devět dní, určitě stihnete například nedělní Sportku. A abyste svá čísla nezapomněli, pro tiket si můžete kliknout hned po probuzení na tento odkaz.

Přečtěte si také