Díky penězům ze Sportky si Češka splní sen o vlastní motorce

Nesází sice pravidelně, svůj tiket do loterie si ale aspoň dvakrát do měsíce pořídí. Za to, že se maminka dvou dětí rozhodla vsadit na slosování, které proběhlo 22. května, si jistě blahořečí doteď. Za uhodnutá čísla ji Sportka odvděčila částkou 3 025 148 Kč.

Přečtěte si také: Výhra ze Sportky naplní misky opuštěným psům a kočkám


Když si do Sazky přišla Češka výhru vyzvednout, přiznala nám, že se o ni potom, co zjistila, že vyhrála, chvilku pokoušely mrákoty. „Na hraní loterií je nejkrásnější ten pocit, když domů odcházíte s tiketem a představujete si, jaké by to bylo, kdyby se z vás už brzy stali boháči,” popisuje žene důvody, které jistě zná každý sázející.
 

Zjištění, že vyhrála, ji naprosto šokovalo

„Ve skutečnosti ale nevěříte, že vyhrajete, vždyť to už tolikrát předtím nevyšlo. Svůj tiket jsem tak kontrolovala spíš s úsměvem ve tváři. To, co jsem ale už za chvíli viděla na monitoru svého telefonu, mě ale úplně odrovnalo,” smála se žena, která se o výhře dozvěděla díky mobilní aplikaci Sazky.
 

Stáhněte si mobilní aplikaci Sazky pro Android nebo iOS


Její taktika, jak na výhru, se přitom už řadu let nezměnila. „Tiket si vždycky schovám, abych ho neztratila nebo o něj nepřišla. Ukládám ho dospod pod oblečení do skříně,” řekla mladá maminka. Její tajná schovávačka pak spolu se skutečností, že si výherní tiket koupila v oblíbené trafice, možná přispěly k tomu, že to tentokrát vyšlo.

Radostnou zprávu, že se z nich stali milionáři, oznámila výherkyně svému manželovi a dvěma dětem a spolu začali plánovat, jak si peníze užijí. „Jako první si budeme kupovat nové auto. Ještě jsme se nerozhodli, jakou značku zvolíme, jen bychom chtěli, aby bylo bezpečné a pohodlné,” vypočítává Češka.
 

Sportka přispěje ke splnění velkého snu

Výhra ze Sportky jí ale také splní jeden velký životní sen. „Můj manžel je vášnivý motorkář, který mě k tomuto motosportu přivedl. A já mu postupem času propadla, v našem rozpočtu ale pořád nezbývalo dost peněz, abych si i já pořídila vlastní stroj,” říká čerstvá majitelka víc než tří milionů korun. „Teď už díky Sportce každou korunu počítat nemusíme, takže se těším, až se brzy projedu na vlastní mašině.”

A jaký sen byste si splnili vy, kdybyste vyhráli v loterii? Možná také toužíte po luxusní motorce anebo byste třeba chtěli odjet na úžasnou dovolenou. Ať je ale vaše přání jakékoliv, jedno je jisté: od milionů ze Sportky vás dělí pouhých šest čísel. Naši nejoblíbenější loterii si můžete vsadit na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečnou výhekyni. Autor fotografie: Wikipedia.

Přečtěte si také