Chtěl jen natankovat a nakonec odešel i s tiketem. Za vyhraný milion půjde na plastiku!

Stalo se to jednoho pondělního odpoledne. Znavený prací zastavil padesátník u čerpací stanice, aby natankoval benzín. Při placení postavil na pult i svou oblíbenou čokoládovou tyčinku a balíček žvýkaček. Když v tom se ho pokladní zeptal, jestli si přeje ještě nějaký los nebo tiket do loterie.

Přečtěte si také: Ukrytý tiket v knize přinesl na Vysočinu přes 14 milionů


Muž chvíli váhal. Poprvé se rozhodl prověřit svoji štěstěnu už před pětadvaceti lety a rychle se z něj stal nadšený sázející. Loterijních her za celou tu dobu vystřídal opravdu dost, žádného favorita si mezi nimi ale nenašel a většinou si vybíral podle nálady. Ten podvečer mu intuice napovídala, ať si zkusí vsadit na jedno z jeho oblíbených dat. A tak si muž řekl o tiket do hry Šťastné datum.
 

Krok první: Splátka dluhů

O pár hodin později se po večeři a s šálkem čaje v ruce rozhodl zakoupenou sázenku zkontrolovat. Pod už tak významnými čísly se skrývalo opravdu příjemné překvapení. Hlavní výhra ve výši 1 000 000 Kč. „Nemohl jsem uvěřit svým očím. Chvíli jsem musel přemýšlet nad tím, jestli jsem si do toho čaje náhodou nepřilil nějaký ten rum,“ vtipkoval při vyprávění.

Když tiket několikrát zkontroloval a prvotní šok opadl, konečně se smířil s radostnou novinou, že je z něj skutečně milionář. A nesmírně se mu prý ulevilo. Důvod je prostý, bude moct jednou provždy říct sbohem několika menším dluhům, které momentálně splácí.
 

Krok druhý: Plastika

Jakmile splatí všechny svoje finanční závazky, chystá se na sobě provést pár změn. Výherce se plánuje objednat na konzultaci na klinice estetické medicíny a domluvit si tu mírné úpravy zevnějšku. „Nechci nic drastického, ale pár drobností by se mi líbilo. Těším se, co spolu s lékařem vymyslíme,“ vysvětlil.

Poté, co nám výherce odhalil své plány, jak s penězi naloží, přišel čas na rozloučení. Ještě předtím nás ale muž ujistil, že sázet rozhodně nepřestane. Co víc: po mnoha letech, co sází, má konečně mezi loteriemi favorita. A nikoho asi nepřekvapí, že jde právě o hru Šťastné datum.
 

Milion korun může být i váš!

Máte i vy své oblíbené datum? Zkuste, jestli vám přinese štěstí a třeba už dneska večer vám také nadělí 1 000 000 Kč. Věšet ramena ale nemusíte ani v případě, že žádné datum, kterému věříte, nemáte.

Na našich stránkách si můžete vsadit na některou z vybraných událostí. Co takhle výhra českých hokejistů na Zimní olympiádě v Naganu nebo třeba uvedení kultovního českého filmu Pelíšky do kin? Anebo zkrátka zvolte náhodné datum a vsaďte si na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také