Vrátit se zpět

Vyhrajte vůz ŠKODA OCTAVIA COMBI

Sazka Klub přináší svým členům opět skvělou šanci na výhru. Pro všechny registrované členy jsme připravili od pondělí 4.3. Kolo štěstí s losováním o nový vůz, tentokrát o ŠKODU OCTAVIA COMBI. Oblíbené Kolo štěstí navíc přináší členům Sazka Klubu skvělou šanci na výhru v podobě tisíců finančních odměn každý den. 


TIP: Roztočte Kolo štěstí a vyhrajte Škoda Octavia Combi s novou aplikací Sazka Klub

Máte chytrý telefon? Pokud ano, pak vám tahle aplikace nesmí chybět, protože roztočit Kolo štěstí nebylo nikdy jednodušší. Pro všechny naše členy jsme připravili mobilní aplikaci Sazka Klub. Ta nabízí plno zajímavých funkcí, jako je Sazka karta přímo v aplikaci, skenování loterií, příprava sázky pro terminál, historii vsazených tiketů a mnoho dalšího.


Více informací o aplikaci Sazka Klub


A jak se můžete soutěže o Škoda Octavia Combi zúčastnit?

Za načtení Sazka karty na terminálu při nákupu loterie, nebo losu od Sazky v období od 4. 3. do 11. 5.  obdržíte druhý den SMS zprávu s hrou Kolo štěstí. Otevřete odkaz z SMS a zatočte si. Roztočit Kolo štěstí můžete také zde na webu Sazka Klubu nebo v naší nové mobilní aplikaci Sazka Klub. Vyhrát můžete finanční odměny od 10 Kč do 1000 Kč, která se vám ihned připíšou na Sazka kartu, nebo postoupíte do losování o vůz Škoda Octavia Combi.


Výherce vozu Škoda Octavia Combi vylosujeme 15. 5. 2024


Časté dotazy