Ověřte svou@totožnost@a začněte@sázet online Ověřte svou@totožnost@a začněte@sázet online Ověřte svou@totožnost@a začněte@sázet online

Ověřte svou 
totožnost 
a začněte 
sázet online

Chcete si vsadit vaše oblíbené loterie nebo stírat on-line losy? Stačí, když ověříte svoji totožnost a budete si moci užívat herního účtu naplno.

Přes internetové bankovnictví ověříte totožnost raz dva

Pokud využíváte internetové bankovnictví, zvládnete to online na pár kliků. 
Ověření totožnosti nám zabere jeden den.

1
Vyberte svoji banku

Vyberte svoji banku

Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna,  Raiffeisen Bank, ČSOB,  Fio Banka a Moneta Money Bank . Nabídku bank neustále rozšiřujeme.

2
Ověřte údaje

Ověřte údaje

Po přihlášení do vašeho internetového bankovnictví ověříme automaticky vaše osobní údaje.

3
Sázejte naplno

Sázejte naplno

Po úspěšném ověření budete moci hrát online loterie, e-losy, Sazka Hry a kurzové sázení Sazkabet.

Další způsoby ověření totožnosti

Pokud vám ověření přes banku nevyhovuje, můžete vaši totožnost ověřit i dalšími způsoby.  
1. Obrázek


Osobně na prodejním místě

Najděte nejbližší místo s terminálem SAZKA. Oslovte obsluhu s žádostí o ověření totožnosti pro Herní portál Sazka.cz. Obsluha terminálu ověří účet na základě vašeho občanského průkazu nebo pasu. Ověření totožnosti potrvá několik dní.

MAPA PRODEJNÍCH MÍST A TERMINÁLŮ

Proč musím ověřovat osobní údaje?

Ověření vyžaduje novela zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu („AML zákon“), která implementuje směrnici Evropského parlamentu a Rady EU. Novela rozšiřuje povinnosti v rámci prevence proti praní špinavých peněz a financování terorismu, zejména pro povinné osoby. Novela rozšiřuje okruh povinných osob, nově mezi ně patří i provozovatelé hazardních her.

K ověření totožnosti využíváme Bank ID.


Díky BankID můžete komunikovat se soukromými firmami (např. dodavateli plynu, elektřiny, telefonními operátory, pojišťovnami apod.). Můžete se tak ověřit, automaticky se vám na jejich webu či v aplikacích předvyplní formuláře, nemusíte si pamatovat spoustu hesel, jen ty do svého online bankovnictví. Chystá se i možnost elektronicky podepisovat dokumenty.
Jedná se o bezplatnou a bezpečnou službu, která vám ušetří čas a navíc vše vyřídíte odkudkoli.