Zděné pozadí
Výherní losy Výherní losy

Losy, které skutečně vyhrály

Výhra 6 000 000 Kč

Zlatá karta

Sázet začal teprve před pár měsíci. A už je díky losu Zlatá karta bohatší o 6 milionů. Zatoužil po novém domě, hypotéku ale nechtěl, a tak si začal kupovat losy. Po roce se mu zadařilo a prý by nemohl být šťastnější.
„Nejdřív jsem vůbec nechápal, co se děje. Ruka, ve které jsem los držel, se mi klepala a v hlavě mi vířilo milion nejrůznějších myšlenek,“ popisoval nám šťastlivec své prvotní pocity z výhry, když za námi dorazil do Sazky.

„Dlouho jsem nebyl tak šťastný!“

Po chvíli pečlivého sledování a prohlížení losu se muž ve středním věku trochu uklidnil a pomalu si svou výhru uvědomoval. A v tu chvíli v něm začaly převládat pocity štěstí a úlevy. Na nějaký čas si totiž odpočine od veškerých finančních nejistot a navíc si začne plnit své sny.

„S manželkou už nějaký ten pátek pokukujeme po novém bydlení, ale pokaždé jsme si to nakonec rozmysleli. Hypotéku už si brát nechceme, jenže jinak bychom si to nemohli dovolit. Proto jsem si před časem řekl, že není od věci vyzkoušet štěstí se stíracími losy, jen jsem nečekal, že se to seběhne takhle rychle. No a teď jsme tady a mám fakt velkou radost,“ prohlásil s úsměvem spokojený výherce.

Peníze jeho charakter nezmění

Kromě bydlení toho výherce ve svém životě příliš měnit nehodlá. Zůstane ve stejném zaměstnání a věří, že se nezmění ani povahově. Žádné další plány s výhrou zatím nemá, chce se však rozdělit se svými dětmi.

„Zatím jsem o výhře řekl jen dětem a manželce. Nechci to příliš roztrubovat do světa, žádné velké tajemství z toho ale také dělat nehodlám. Prostě tomu všemu nechávám volný průběh,“ usmíval se muž.

„Los už mi pár výher přihrál!“

Padesátník prý s kupováním losů určitě nepřestane. Zlatou kartu si oblíbil především proto, že v každé emisi ukrývá víc než šest set tisíc výher a každý třetí kousek je výherní. Sám už si z něj díky tomu za rok sázení odnesl i pár dalších odměn.
 

Všechny uvedené ukázky jsou z ukončených emisí. V prodeji jsou aktuálně nové emise a s nimi i nové šance na hlavní výhry.

Další výherní losy

Centrum podpory Centrum
podpory