Losy jako dárek - Pozadí
Úvod

Losy jako dárek

Vlastnoručně vyrobený dárek pro novomanžele

Znáte to z amerických filmů – novomanželé odjíždějí ze svatby stylovým kabrioletem a za nimi vlají a o silnici bouchají staré plechovky. My jsme si tento nápad půjčili, ale upravili jsme jej do mnohem mírnější podoby. Auto jen na papíře a místo plechovek peníze a losy. Velmi jednoduchý, a zároveň efektní dárek pro společnou cestu životem.
Vlastnoručně vyrobený dárek pro novomanžele
Pro: novomanžele

Co budete potřebovat: obrázek auta s novomanželi (ten si můžete stáhnout zde, vytiskněte a vepište datum svatby a jména novomanželů), rámeček na fotku, tavnou pistoli, provázky, bankovky, stírací losy

Postup: Stáhněte si obrázek, vytiskněte a do SPZ vepište buď datum svatby, nebo jména svatebčanů, nad auto potom jejich společné příjmení. Obrázek vložte do foto rámečku. Na provázky navažte peníze a losy (ty k provázku připevněte ideálně tavnou pistolí), provázky připevněte na zadní stranu rámečku tavnou pistolí.

Tip: K bankovkám a losům můžete na rámeček připevnit také vzkazy, citáty, přání. Když uděláte každý provázek jinak dlouhý, bude to vypadat velmi hezky a bohatě.


Super Zlatá rybka

Hlavní výhra
4 000 000 Kč 
+ auto za 700 000 Kč, dovolená

Cena losu
100 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích