Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 10. 2022 Recenze

Zodiac Wheel: Vytočte si z kruhu raketovou výhru nebo tučný jackpot!

V nekonečném vesmíru automatu Zodiac Wheel na vás čeká mysteriózní pětiválec se znameními zvěrokruhu, kde padají místo hvězd raketové výhry a statisícové jackpoty. Na rozdíl od astronomie, která se zabývá vesmírem může astrologie, které je věnovaná tato hra určit váš osud a přinést vám mimořádně tučné obnosy. Tak jak vysoký jackpot si odnesete?

S astronomem se dostanete pěkně vysoko!

V galaxii najdete 5 výherních linií, kde k výhře klasicky potřebujete trefit 3 stejné symboly kromě symbolu astronoma, kde stačí pouze 2. Výhry za vodnatá písmena (J, Q, K, A) nejsou žádným trhákem, naopak astrologický zlatý globus a zdobený dalekohled přinesou mnohem větší výhry. Do nebeských výšin vás však vynese svůdná čarodějnice, magická kniha nebo šlechtický astronom, kteří vám nadělí v 5 kusech 100násobek nebo dokonce 600násobek sázky!

Tajemný zvěrokruh a mapa k pokladu

Wildem je zvěrokruh se sluncem, který můžete ulovit na 2., 3. nebo 4. válci a když je k tomu ještě ve výherní kombinaci, tak uvidíte hvězdnou podívanou, kdy se wild roztáhne přes celý válec a může tak pokrýt všechny 3 válce. Srolovaná mapa s husím brkem neboli zelený scatter vám ve 3 stejných symbolech přihraje parádní výhru. Největší peckou je kniha kouzel neboli fialový scatter symbol, který vám už od 3 kusů vyčaruje v podobě vysokých násobků nádherné výhry!
Pan Zelený: „Automat sviští opravdu rychle, ke hře zpívá doprovodný sbor a výhry mají skvělé animace. Líbí se mi možnost dvou scatterů s wildem, takže buď dostávám výhry nebo rovnou bonusovku a pořád se něco děje.“ Pan Červený: „Wilda v podobě zvěrokruhu vídám hezky často. Za 4 knihy, které se rozzářily mi přistála fakt boží výhra. Nejvíc jsem si nahrabal v bonusovce, kde mě mapa dovedla k pohádkový výhře!“

Mrkněte také na tohle