Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 19. 4. 2021 Jackpoty

Na Sazce padl v jeden den zlatý, platinový a diamantový jackpot!

Minulý týden v pátek na Sazce proběhl Black Friday a dokonce třem hráčům najednou se povedlo v jeden den ukořistit pěkně vysoké jackpoty. Pan Zelený s panem Červeným nevěří vlastním očím, tak hluboko do kapsy si sáhnout ještě nikdy nemuseli. S jackpoty se doslova roztrhl pytel. Padnul jak zlatý, tak i diamantový jackpot Synotu a k tomu platinový jackpot od Apolla.
 

Pavel překonal diamantový rekord!

V pátek hráč Pavel vyrazil na tajné představení Harlequin. Fialové závěsy se roztáhly do stran a odhalily tak ovocnou smršť v podobě diamantového jackpotu Synotu. Zlaté masky mu nadělily za 70 Kč rekordních 443 669 Kč!

Překonal tak dosud nejvyšší částku diamantového jackpotu 422 415 Kč, kterou si v březnu odnesl hráč Jaroslav. Určitě musel skákat radostí minimálně tři metry do vzduchu! Obrovská gratulace! 🥳

Skrz plameny ke zlatému jackpotu

Dařilo se i hvězdné hráčce Barboře, která se skrz rudé plameny probojovala ve hře Fruits´n´Fire k vytouženému zlatému jackpotu od Synotu. Fialové neposedné wildy jí za stovku přinesly parádních 371 974 !
Jen tak dál!

Lukáš trefil platinový jackpot od Apolla

A vítěznou trojici nám uzavírá hráč Lukáš, který v drsném automatu Gangster World měl mimořádně přesnou mušku a za tisícovku si prostřílel Thompsonem cestu až k dalšímu rekordu, a to platinovému jackpotu od Apolla v hodnotě 364 785 Kč! Takový balík peněz se určitě bude hodit!

Jackpoty mohou padnout kdykoli a za jakoukoliv sázku. Příště můžete být šťastným výhercem právě vy!
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle