Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 4. 2024 Recenze

Zaida’s Fortune: Křišťálová koule plná výher

Vítej, panáčku, přišel jsi zjistit, co tě čeká a nemine? Stará cikánka Zaida se podívá do své křišťálové koule a hned se dozvíš, jestli je před tebou snová výhra.

Když budeš chvíli sledovat, jak Zaida s herním polem o 5 válcích a 30 výherních liniích pracuje, určitě si umění věštit výhry z této online hry osvojíš taky. Zahraj si hrací automat Zaidas Fortune zdarma nebo za peníze a odhal svou budoucnost!

Symboly, které věští big win

V kouli najdeš symboly 10, J, Q, K, A, které přináší menší výhry. Správný jasnovidec se soustředí na symboly vysokých výher. Pokud se na kouli objeví výherní kombinace 5 symbolů meče, znásobí se tvá sázka x1,5, pět pohárů pak násobí x2. 5 pentagramů znamená 2,5násobek sázky.

Kameny se symbolem měsíce násobí x1,5, pokud jsou 4 a když jich padne 5, pak to znamená 2,5násobek. Když se na herním poli rozsvítí 4 slunce, přinesou ti 2násobek sázky. A když se k nim přidá ještě jedno, násobí se sázka x5.

Přinesou ti náhodné funkce slibné výhry?

Křišťálové koule jsou vrtkavé a rády si hrají s osudem. Proto někdy spustí jednu z náhodných bonusových funkcí, která platí následujících pět otoček.

První z nich je Odstranění symbolů. Při ní se z herního pole v každé otočce odstraní všechny symboly stejného druhu od 10 až po A.
Další funkce je ještě divočejší. Jedná se o Hojnost Wild. Při této funkci se při každé točce můžou objevit 2 symboly Wild, které zůstanou uzamčené na svém místě. V páté točce tak můžeš mít až 10 Wildů.

Wild umí nahradit jakýkoliv symbol, takže s touto funkcí se můžeš těšit na pěkně tučnou výhru. Poslední funkce je Násobení. Při každé točce se násobitel zvýší x1 nebo x2. Násobky se sčítají, takže každá další točka má vyšší násobek a pokud se na tebe usměje štěstí, tak v poslední točce shrábneš výhru násobenou x10.

Najdi symboly Zatočení štěstí a polechtej štěstěnu

Scatter symboly se mohou objevit úplně kdykoliv. Pokud se objeví tři, otevře se ti bonusová hra s 5 Free spiny zdarma. Když si zatočíš všech 5 otoček zdarma, vytáhne cikánka s dokonalou manikúrou karty. Teď máš osud ve svých rukou – vybereš si kartu pro výběr výhry, nebo kartu, která ti přidá extra dalších 5 toček zdarma?

Získat další zatočení zdarma v jedné bonusové hře můžeš maximálně dvakrát. Pokud se ti podaří i podruhé vybrat kartu s pokračováním bonusovky, spustí se navíc všechny speciální funkce, takže se můžeš těšit na pořádnou výhru!

Tak co, navštívíš Zaidu a její křišťálovou kouli?
Pan Zelený: „Nikdy jsem neměl rád věštění daleké budoucnosti, ale křišťálová koule od Zaidy věští výhry, které hned cinkají na účtu. Takové jasnovidectví se mi líbí!“ Pan Červený: „Zaida rozhodně nešetří spouštěním náhodných funkcí. Nejraději mám Hojnost Wild. Když je skoro celé pole plné Wildů, není možné nevyhrát.“

Mrkněte také na tohle