Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 5. 2022 Recenze

Yellow Dragon: Asijský automat se stylovými symboly

Přednost e-gamingu je jeho vysoká výhernost až 97 %, kterou se vyznačuje i tato online hra. Odcestujte s námi na Dálný východ, vstupte pod střechu čínského chrámu a vytočte si na bílém plátně parádní výhru. 

Žlutý drak naděluje

Klasický pětiválec se 40 výherními liniemi vás přenese do rozlehlého kontinentu jménem Asie. Ke trefení výhry vám stačí sesbírat aspoň 3 stejné symboly. Symboly nižších výher jsou klasicky čísla s písmeny (9, 10, J, Q, K, A). Středně velké výhry vám přinese lotosový květ, vyšší výhry pak vějíř s Gejšou. Nejluxusnějším symbolem není nikdo jiný než rohatý žlutý drak s vypláznutým jazykem, který je zároveň i wildem a dopomůže vám k výherní kombinaci. Záhadným mystery symbolem je zelený znak Mahjong, který vám ve 3 a víc kusech na výherní linii spustí mystery výhru. Například, když vsadíte 5 Kč můžete získat výhru od 1 koruny až do parádních 250 kaček!

Zvony ohlašují free spiny

Vysoký zvon visící na červené konstrukci je v této hře scatterem. Sesbírejte alespoň 3, 4 nebo 5 zvonů a bonusovku s 10, 20 nebo dokonce 30 free spiny máte zaručenou. V bonusové hře také můžete navíc nalézt extra hořící nápis „wild“, který funguje stejně jako běžný wild, takže máte vyšší šanci na výhru. Třešničkou na dortu je, že po každé točce zdarma přeletí přes válce žlutý drak, který svým plamenem dokáže přeměnit běžné symboly na extra hořící wildy, takže je tu ještě další vylepšení k trefení pořádné výhry!
Pan Zelený: „Už balím kufry a jede se do starobylé Číny. Ten drak umí spoustu věcí, kterými hru posouvá na jiný level. Líbí se mi animace při výhře, kdy se výherní symboly kaligraficky zamažou štětcem. Vše je krásně graficky zpracované a extra wild s mystery symbolem jsou další super možnosti na výhru!“ Par Červený: „Destička Mahjong mě dokázala vyšší výhrou příjemně překvapit. Na žlutém drakovi vydělávám nejvíc, ten sype úplný bomby, a to ještě nepočítám to, jak v bonusovce všechno zapálí. Jakmile začnou hořet symboly, už se těším na pěknou výhru!“

Mrkněte také na tohle