Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 7. 4. 2021 Recenze

Wild Diamonds: Jaké výhry vybrousíte?

Tech4bet moc dobře ví, co frčí. Na vývoji jejich her se totiž podílí sami hráči, a tak jsou finální produkty přehledné a zároveň jim nechybí šťáva. V tomto případě tedy spíš lesk, protože ve hře Wild Diamonds výhry nepřináší ovoce, ale drahé kameny!
 

Luxusní zboží ve 3 variantách

Stejně jako většina her od výrobce Tech4Bet, i Wild Diamonds má funkci výběru varianty hry – sami si vyberete, jestli budete točit na čtyřech, pěti nebo šesti válcích. Každá z variant má jiný počet výplatních linií (25, 40 a 50) a trochu odlišnou tabulku výher.

Jestli máte rádi automaty, kde na slušnou výhru nemusíte moc dlouho čekat, nadchne vás čtyřválec. Pokud si rádi počkáte na pořádnou raketu a nevadí vám, že na cestě k ní chodí spíše menší výhry, sáhněte po šestiválci. Nejcennějšími symboly jsou pravé diamanty, platinové sedmičky a zlaté tácy s nápisem wild – ty nahrazují všechny drahokamy, a navíc tvoří výhry samy o sobě.
 

Free Spins = Win Spins

Kromě blyštivého kamení vybroušeného do nejrůznějších tvarů se na černém sametu vyskytuje ještě jeden symbol – hvězda. Tento symbol si zamilujete, protože když trefíte na prostředních válcích alespoň 2 hvězdy, spustí se free spiny. Za 2 hvězdy dostanete 3 točky, za 3 obdržíte 5 spinů a za 4 jste odměněni 8 zatočeními. To sice není nijak závratná porce, tyto spiny ale nesou název „Win spins“, což znamená jediné – každá točka garantuje výhru. Taková bonusovka hravě strčí do kapsy sloty, které mají v bonusu třeba 20 free spinů.
Pan Zelený: „Hra si mě získala hlavně díky win spinům, a taky tím, že ovoce nahradily drahokamy. Můj favorit je pětiválec, protože jsem na něm měl největší štěstí na bonusovku“ Pan Červený: „Já zase rád přepínám mezi čtyřválcem a šestiválcem. Za vyšší sázky jedu čtyřválec a když si chci vysedět velkej násobek, točím za nižší sázky šest válců.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle