Vážení zákazníci, momentálně evidujeme technické potíže s webem.

 

Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 19. 9. 2023 Recenze

Voodo: Pronikni do tajů Voodoo a přičaruj si obří výhry!

Zahraj si na chvíli na duchaře a prozkoumej temné močály výherního automatu Voodoo od Endorphiny. Tajemná hudba a zvuky, při kterých se ti zježí chlupy na zátylku tě okamžitě vtáhnou do prastarých haitských rituálů. Ukaž odvahu to pořádně roztočit a šaman ti ukáže cestu k otočkám zdarma!

Odstartuj svůj výherní rituál

Kromě dechberoucích horrorových zvuků tě na tomhle pětiválci nadchne i promakaná grafika. Karetní symboly utkané z pavučin ti přinesou spíš menší výhry, ale za černého havrana, gepardí hlavu nebo propíchanou voodoo panenku už zkasíruješ 25násobek sázky. Připlazí-li se 5 hadů, zanechají za sebou 50násobek a voodoo čarodějka ti vykouzlí 100násobek. Všechny symboly nahrazuje strašidelný šaman, který kromě funkce wilda plní i úlohu scatter symbolu, a spouští tak bonusovou hru.

Magie, která nezná hranic

Největším lákadlem tohohle strašidelného online slotu jsou free spiny zdarma. Stačí, aby se kdekoli na plátně zjevilo 3 a více šamanů a máš v kapse rovnou desítku toček zdarma. Výhry z každého roztočení zdarma tu mohou vyrůst do obřích rozměrů, a to díky originální mechanice, při které se jakýkoli symbol může roztáhnout přes celý válec. Stačí jen aby padly aspoň 2 vysoké nebo 3 karetní symboly na po sobě jdoucích válcích zleva, znaky expandují a vyplatí výhru za všech 10 výplatních řad. V jedné otočce se ti takhle můžou roztáhnout až 3 symboly, a to už se odměny pěkně nasčítají. Navíc kdykoli může šaman vyčarovat nášup extra free spinů a k tomu vyplatit za 5 scatterů až 200násobek sázky. 
 
Pan Zelený: „Tady musim vyzdvihnout hlavně hudbu a zvuky celkově. Už při zmáčknutí tlačítka START mě úplně mrazí, takhle má vypadat (a hlavně znít) strašidelnej online slot.“ Pan Červený: „Na bonus se tady fakt vyplatí počkat. I jeden vydařenej free spin zdarma může nasypat klidně 1000x, a to mi za tu trošku strachu rozhodně stojí!“

Mrkněte také na tohle