Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 6. 2022 Recenze

Vigorous Knights: Vyhrajte princeznu a půl království k tomu!

Temný středověk, ve kterém se každý spor řešil soubojem na život a na smrt už je naštěstí za námi. Atmosféru rytířských klání, kde se bojovalo o srdce půvabných princezen, si ale nyní můžete vychutnat v horké novince od e-gamingu. Ovládnete rytířský turnaj a stanete se boháčem?

Násobená zábava

Graficky skvěle zpracovaná mašina má pět válců a výhru můžete vybojovat na dvaceti výplatních řadách. Menší výhry posbíráte za karetní znaky (Q, K a A) a za válečnickou výzbroj. Za bojovníky, draka a princeznu jsou už úlovky zajímavější a rytíř s lehce maniakálním výrazem je nejvyšším symbolem, který vyplácí výhry už ve dvou kusech. Za pět těchto rytířů si odnesete parádní 40násobek. Jako wild funguje rytíř ve zlaté zbroji. Ten má sice trochu handicap v tom, že se může objevit jen na prostředních třech válcích, tuhle nevýhodu ale bohatě nahrazuje tím, že násobí výhry x2. Navíc podobně jako u ostatních her od e-gamingu platí, že wildy se násobí mezi sebou, takže se můžete těšit na výhry znásobené až x8!

Katova bonusovka

Zatímco ve středověku byste se katovi chtěli vyhnout, v pecce od e-gamingu si ho zamilujete. Když popravčího s červenou kápí spatříte na prostředních třech válcích, nemusíte dávat hlavu na špalek, spíš se připravte na pořádné výhry. Dostanete 10 volných toček a navrch k nim přibude speciální expanding wild. Ten má podobu třech rytířských helem a padá na prostředních třech válcích. Vždycky, když se ukáže ve výherní kombinaci, tak se roztáhne přes celý válec, takže můžou vzniknout další výhry. To ale není všechno – takto roztáhnutý wild se na svém válci uzamkne až do konce bonusovky, takže šance na luxusní výdělky se pak dramaticky zvýší. Tyhle free spiny jsou zkrátka pořádně divoká jízda!
Pan Zelený: „Tahle exkurze do středověkýho kolbiště mě fakt baví. Rytíř ve zlatý zbroji mě vždycky potěší násobením výher a s navýšeným kontem je pak mnohem snazší získat princezninu přízeň.“ Pan Červený: „S katem jsem se okamžitě skamarádil. Když mi poprvé nadělil bonusový točky, nevěřil jsem vlastním očím, jak je tenhle popravčí štědrej. Hned jsem na druhým a třetím válci chytil expanding wilda a sypala se mi jedna výhra za druhou!“

Mrkněte také na tohle