Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 10. 2020 Jackpoty

V září padly hned čtyři zlaté jackpoty

To tu ještě nebylo! Minimálně podle toho, jakým tempem vyhráváte jackpoty na automatech od Apolla se zdá, že na Sazka Hrách vypukla doslova jackpotová horečka. A hned čtyři naši hráči se můžou radovat z obrovských výher. Tím posledním v měsíci září byl hráč Alois.

Výhru přinesl automat Turbo Slots

Alois to v úterý roztočil na hře Turbo Slots a prémiová výhra fakt stála za to. Za spin, na který poslal 300 korun, si totiž odnesl hned 255 404 Kč. Moc gratulujeme Aloisi! Třeba si teď za výhru pořídíte nějaké pořádné turbo do vašeho auta.

Alois se na konci měsíce stal už čtvrtým hráčem, na kterého se usmálo štěstí a získal parádní extra peníze. Zároveň to byl 21. "zlaťák" od jejich spuštění na Sazce. Celkově jsme jen na zlatých jackpotech vyplatili za září přes 1 050 000 korun. 

Super trefy padaly i díky stříbru

Zlatým jackpotem se může chlubit jen pár z vás. Během září se ale našim hráčům extrémně dařilo i na stříbrných a bronzových jackpotech. Těch stříbrných padlo neuvěřitelných 55. V průměru tak padnul skoro dvakrát denně a jsme moc rádi, že jste si mohli extra výhry užívat tak často. A jen tak mimochodem v květnu jich bylo o 25 míň.

Čím to je? Hry od Apolla vás baví čím dál víc. A my z každé sázky dáme určité procento do společného banku, o který pak hrajete. Nezapomínejte, že jackpoty padají náhodně a můžou padnout kdykoliv na jakékoliv hře a za jakoukoliv vsazenou sázku.

Zpátky ale k ohlédnutí za minulým měsícem. Nejvíce vyplatil stříbrný jackpot přes 49 000 korun a nejméně něco málo přes 21 tisíc. Tak všem výhercům gratulujeme a přejeme, aby to takhle padalo i během celého října.

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle