Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 3. 2023 Recenze

Tutti Frutti: Hledáš obří výhry? Tady je na tuty najdeš!

Na požární stanici od Kajotu není do čeho píchnout, a tak se svůdná hasička rozhodla, že si pro zábavu založí menší ohýnek. Trochu se jí to ale vymklo z rukou – žár jí nutí odhazovat nejenom svršky, ale i pořádné výhry do tvojí kapsy!

Respin s každou trefou

Tahle žhavá pětiválcová mašina s dvaceti výherními řadami je napumpovaná vším, co miluje snad každý hráč – šťavnatým ovocem, zvonky, sedmičkami a také wildy. Největších výher se dočkáš právě za sedmičky, které tu jsou hned ve dvou barvách a obě ti přinesou 20násobek sázky v pěti kusech. S každou výherní kombinací dostaneš extra šanci na navýšení tvého úlovku díky respinům. Výherní symboly se zamknou na svých pozicích a probíhá dotáčení dalších válců, dokud se kombinace rozšiřuje nebo dokud vznikají nové výhry. Jeden spin se tak může pořádně protáhnout a nadělit parádní násobky.

7 jackpotů na jednom místě

Jestli jsi lovec jackpotů, tak pro tebe bude tahle hra revírem, který jen tak neopustíš. Kromě Kajot jackpotů, které jsou jako casino bonus společné pro všechny hry od tohoto výrobce, tě v Tutti Frutti čekají čtyři další jackpoty. Ty lze získat během respinů – stačí, aby respin v jedné točce proběhl aspoň šestkrát a k výhře ze spinu se přisype ještě mini jackpot v hodnotě 20násobku sázky. Každým dalším respinem máš zaručenou ještě tučnější odměnu a když se respin zopakuje devětkrát, vyhraješ pořádnou raketu v podobě super jackpotu za 400násobek sázky!
Pan Zelený: „Je vidět, že Kajot drží krok s ostatními výrobci a umí vytvářet pecky se zajímavou mechanikou. Palec nahoru dávám i za zelenou sedmičku 😊.“ Pan Červený: „Při respinech mi tuhne krev v žilách, pokaždý si říkám, jestli je to zrovna ta osudová otočka, co mi přinese super jackpot. 7 jackpotů v jedný hře je prostě masakr, jednou mi na tuty padne!“

Mrkněte také na tohle