Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 3. 2021 Recenze

Treasures of Asgard: Vylupte pevnost severských bohů!

Další pecka od e-gamingu je venku! Tentokrát na vás výhry nečekají ve slunečných sadech s ovocem, ale na drsném severu. Tak na nic nečekejte, nabruste sekery a pusťte se do boje.
 

Loki znásobí vaše výhry až x16

Není nic lepšího, než když wild násobí výhry. Ve hře Treasures of Asgard tento úkol plní lstivý bůh Loki, a to náramně. Když dopomůže vytvořit výherní kombinaci, ještě jí znásobí x2. To ale není všechno, pokud na výplatní linii padne více wildů, vynásobí se mezi sebou. S násobitelem x16 už zisky naberou obřích rozměrů i za nižší symboly J – A. Největší výhry ale zajišťují severští bohové – Odin s Friggou vyplácí pěkné sumy už za dva trefené symboly.
 

Ty pravé poklady najdete v bonusovce

Každý bojovník v severské mytologii doufá, že se jednoho dne dostane do Valhally, obrovské síně, kde se setká s bohem Odinem. Za takovou Valhallu lze považovat i bonusovou hru na tomto slotu. Výhodou je, že nemusíte padnout v boji, abyste v ní stanuli. Stačí chytit 3 symboly BONUS kdekoliv na prostředních třech válcích a čeká vás 10 free spinů s tou nejlepší mechanikou, kterou znáte z oblíbeného Hunter’s Dream 2. Pokaždé, když přijde výhra, symboly se uzamknou a probíhá dotáčení. Dokud se rozšiřuje výherní kombinace nebo se vytváří nové, respin pokračuje a neodečítá free spiny. Navíc během bonusu můžete kdykoli získat dalších 10 volných her.

Na napínavou pouť do Asgardu se vypravíte už za pětikorunu na jedno zatočení. Maximální sázka je rovná tisícovka a z chrámu mocného božstva si můžete odnést až 400 000 Kč.
 
Pan Zelený: „Je fajn si občas zahrát něco jinýho než ovoce. Treasures of Asgard nabízí neokoukanou tematiku a bonusovka fakt stojí za to.“ Pan Červený: „Ono to pěkně lítá i v hlavní hře, hlavně když se ukáže Loki s násobkem. Když se ale wild zamkne ve free spinech, to je teprve bomba!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle