Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 15. 3. 2022 Recenze

Tornado Bill: Vystřílejte si parádní výhry!

Výrobce populárních automatů e-gaming si pro vás nachystal vylepšený pětiválec, který šlape jako hodinky. Vítejte na Divokém západě, kde se utkáte tváří v tvář s obávanými pistolníky a je jen na vás, jak obratně dokážete s revolverem zacházet. Pokud přežijete v úmorném vedru, můžete si odnést pěkný balík peněz!


Roztočte svůj revolver na maximum

Na skalistých horách automatu najdeme celkem 20 výherních linií. Na výhru vám stačí získat 2 klobouky nebo revolvery, což jsou zároveň také nejcennější symboly ve hře, za které lze v 5 kusech získat 80 nebo dokonce 200násobek sázky. U ostatních symbolů jako jsou kaktus, křoví, lebka nebo klasické symboly (9, 10, J, Q, K, A) musíte pro výhru získat alespoň 3. Wildem je červený nápis „Tornado Bill“, který nahradí tornádo se vznášející se postavičkou starého pistolníka. Tornádo pak přemění symboly ve směru, kam fouká na písečné wildy. Navíc za každý wild tornádo ještě výhru dvakrát znásobí.

Bonusové větrné mlýny a Fast Win

Jakmile vám padne symbol mystery, který vypadá jako odznak s nápisem „Fast Win“, změní se na hvězdu a pak na náhodný násobek sázky v rozmezí od 1 do 40násobku sázky. Větrné mlýny, které vypadají jako červené terče s šipkou uprostřed se mohou objevit pouze na prostředních 3 válcích. Ve 3 kusech vás tyto mlýny pošlou přímo do bonusovky s 10 volnými točkami a se skvělým násobitelem výher. Ten je vylosován náhodně na začátku bonusové hry a může dosáhnout hodnoty od 1 do 5. Free spinů si můžete celkem vytočit opravdu dost, jelikož je lze získat opětovaně.
Jaký násobek se vám podaří ulovit?
Pan Zelený: „Animace, když padne wild je super. Tornádo, které sebou přinese pistolníka Billa a odfoukne nepotřebné symboly. Komiksový pětiválec má určitě svoje kouzlo.“ Pan Červený: „Fast Win je fakt výstižnej název, hned mi přistane nějakej vysokej násobek. Větrný mlýny s točkami, které se dají znovu vyhrát a skvělými násobky se mi opravdu líbí. Tornádo mi většinou nadělí s dvouma wildama 4násobek, a to je pak jízda!“

Mrkněte také na tohle