Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 7. 2021 Recenze

Sync Spin: Ovocná jízda s bonusem v každém spinu!

Když vyrazíte za zábavou do klubu, tak tam na ovoce narazíte možná jako na ozdobu koktejlu. V nové pecce od Synotu je ale ovoce plný parket. Povede se vám roztančené třešně a melouny srovnat do latě a odnést si pořádnou výhru?

243 šancí na výhru

Kromě již zmíněných třešní a melounů se na 5 válcích točí další 4 druhy ovoce. Tyto symboly moc velké násobky nepřinesou, čtyřlístky pro štěstí a luxusní diamanty už jsou ale zajímavější. Největší radost budete mít ze zářivě červených sedmiček, které v jedné plné řadě vyplácí 40násobek sázky. A chytit plnou řadu na téhle mašině není žádná věda. Díky 243 výherním řadám je to přímo brnkačka, stačí když jeden symbol napadá na každý válec, je jedno kam. K výhrám vám dopomohou dvě věci: Wild, který se může ukázat na všech válcích kromě prvního a bonusová funkce Synced Reels.

Trefíte plné plátno?

Automat sice nemá klasickou bonusovou hru v podobě free spinů, ale takový malý bonus máte zaručený při každém spinu. Na začátku každé točky se totiž 2 sousedící válce podsvítí a sladí se – zkrátka ať na nich padne cokoliv, budou stejné. Kdykoliv se ale může stát to, že se sladí více válců, klidně všech pět. To je pak výhra zaručená a jde už jen o to, jak velká raketa to bude. I nízké symboly v plném plátnu vyplatí díky 243 výherním řadám pěkné částky. Navíc jste každým spinem ve hře o Synot Jackpot se čtyřmi úrovněmi, který může padnout za jakoukoli sázku!
 
Pan Zelený: „Hra je hodně podobná Twin Spinu od NetEntu. Vývojáři ze Synotu ale udělali dobře, že místo karetních 9, 10, J, Q, K a A zvolili jako symboly nižších výher ovoce. Citróny a hrozny se prostě k sedmičkám a diamantům hoděj víc.“ Pan Červený: „To, že tady není žádná bonusovka mi vůbec nevadí. Každá točka mě dokáže pořádně napnout, hlavně když se začnou válce ladit zleva. Pak už jenom stačí, aby se k nim rozsvítil ještě jeden válec a výhra je v kapse.“

Mrkněte také na tohle