Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 11. 2022 Recenze

Supreme Hot: Žhavá mašina plná ovocné klasiky

Po staru EGT, nově Amusnet připravil ovocný tříválec, který potěší všechny milovníky klasických symbolů, které jsou typické pro česká casina. V tomto online automatu si můžete přijít na tučný casino bonus v podobě 4 typů jackpotů s nejvyšším pikovým, který dosahuje statisíců korun!

Hon na dolary a červené sedmy

Na 27 výherních liniích najdete třešně, broskve, jablka i hrozny, které vám přinesou pár korun. Zvonky a růžové hvězdy tu kupodivu nadělují nižší výhry než je běžně zvykem. Středně vysokých výher se dočkáte za zlaté bary a vysokých za žluté dolary. Top výhry jsou samozřejmě za sedmičky, kde ve 3 kusech ulovíte skvělý 60násobek sázky!

Plné plátno násobí výhry

Ke každému správnému ovocnému slotu patří vychytaná funkce. Jakmile na válcích chytíte plné plátno, což znamená 9 symbolů třešní, broskví, jablek nebo hroznů, zdvojnásobí se vám vaše výhra, a to je teprve podívaná!
Pan Červený: „Tříválce mám v oblibě,. Nic složitýho, peprný výhry a šlape to, jak má. Plný plátno je slastí pohledět. Už jen čekám až padne ten pikovej jackpot a pojedu hezky pěkně do tepla.“ Pan Zelený: „Klasický ovocný bedny mám nejradši. Sem překvapenej, že tu jsou místo pomerančů broskve, ty moc nevidám. Jinak chytám dolary a bary, výhry pak vesele vítám a říkám jim: Zdary!“

Mrkněte také na tohle