Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 8. 2021 Recenze

Super Star 27: Vykouzlí vám šašek úsměv na tváři?

Taky občas rádi zavzpomínáte na staré dobré časy? Tenhle ovocný e-gaming automat Super Star 27 vás vezme na výlet do minulosti, kdy v téměř každé hospodě poblikávala v rohu za plentou klasická bedna.

Jak naložíte s jokerem?

Oldschoolový tříválcový hrací automat Super Star 27 vás nadchne 27 výplatními řadami, na kterých nemusíte dávat pozor, aby byly symboly seřazené v rovince. Zkrátka stačí najít jeden druh symbolu na každém válci, a máte vyhráno. Kromě šťavnatého ovoce na vás čekají bary a sedmičky.

Ve výherní automatu Super Star 27 nesmí chybět ani šašci s barevnou čapkou, kteří jsou známí spíš jako jokerové. Tyto 3 znaky vyplácí největší výhry. Když budete hrát za pětikorunu, tak parádní 60násobek za jednu linii. Když to osolíte za vyšší sázku, budou to už „jenom“ 30násobky, ale má to i svou výhodu. Při každé vyšší sázce než 5 Kč se šašek stává wildem, a tak i když jsou výherní násobky nižší, výhry padají častěji.

Extra porce napětí

V online slotu Super Star 27 sice nenarazíte na velice oblíbené bonusové free spiny zdarma, o napětí a šanci shrábnout parádní výhru zde ale rozhodně není nouze.

Tři hvězdy kdekoli na plátně odhalí mystery výhru, která se pohybuje v rozmezí 1 až 100násobku vaší sázky. Pokud ale při dané točce není aktivní wild, můžete shrábnout až luxusní 200násobek!
Obrázek - Extra porce napětí
Pan Zelený: „Grafický zpracování casino hry je sice pořádný retro, což ale nijak neubírá na hratelnosti. Rád to zkouším za pětikorunu, sice přijdu o wilda, ale jinak vyhrávám stejně, jako bych hrál za 10.“ Pan Červený: „Já když vidím, jak se na mě joker vyzývavě usmívá, tak si za točku rád připlatím, aby ukázal pořádnou show 😊.“

Mrkněte také na tohle