Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 5. 2021 Recenze

Super Reels Deluxe: Napětí větší, než v komiksech!

Taky jste jako malí milovali komiksy? Pokud ano, tak je tenhle hrací automat Super Reels Deluxe od e-gamingu právě pro vás. Po válcích totiž poletují superhrdinové, jejichž úkolem není bojovat proti padouchům, ale nadělit vám co největší výhry.

Z Wildů vyždímáte maximum

Na pětiválcovém výherním automatu Super Reels Deluxe hrají prim už zmínění superhrdinové, které potkáte v několika podobách. Z běžných symbolů největší výhry rozdá právě superman, který se objeví v modrém a v červeném poli. Následuje zlatý superman, který je klíčový pro bonusovku, ale o něm až později. Ve hře je 40 výherních linií, takže úlovky můžou nabrat pořádných rozměrů i za obyčejné symboly jako jsou J, Q, K a eso. Co vás ale zaručeně potěší, je wild. Ten nejenže slouží jako žolík, ale sám o sobě je také nejvyšším symbolem, který v jedné lajně vyplatí až 50násobek sázky.
 

Mystery výhry a Super respiny

Nebyl by to hrací online automat od e-gamingu, kdyby nenabízel něco speciálního. Symbol hvězdy funguje jako mystery – když trefíte 3 a více hvězd na výherní linii, spustí se losování náhodné prémie. Ta je vždycky v rozmezí nejnižší a nejvyšší možné výhry za danou sázku. A čím víc hvězd, tím větší šance na pořádný balík. Obrovskou výhodou je fakt, že symboly mystery může doplnit i wild.

Když celý první válec obsadí zlatý superman, tak se máte na co těšit. Válec se uzamkne a spustí se dva respiny. V těch se zamykají kromě superhrdiny ve zlatém hávu také symboly wild. A určitě nemusíte být smutní, když se vám nepodaří zaplnit celé plátno. V bonusu se totiž projeví superpower zlaťáka, kdy vyplácí výhry i ve dvou.

 
Pan Zelený: „Já teda komiksy žeru doteď, takže mě osobně online slot fakt nadchnul hlavně po grafický stránce, která se opravdu povedla. Bonusovka je skvělá. Napětí, jestli se propojí zlatý supermani až do konce – to v komiksech chybí.“ Pan Červený: „Já bych zase vyzdvihnul wilda, protože je tady multifunkční. Nahrazuje jak klasický symboly, tak symboly mystery. Sám o sobě je wild nejhodnotnější, a ještě doplňuje zlaťáka v bonusu. Kdybych byl superhrdinou já, jmenoval bych se BigwinMan a mojí superschopností by bylo vždycky vyhrávat 😊.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle