Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 5. 2021 Recenze

Super Reels Deluxe: Napětí větší, než v komiksech!

Taky jste jako malí milovali komiksy? Pokud ano, tak je tahle hra od e-gamingu právě pro vás. Po válcích totiž poletují superhrdinové, jejichž úkolem není bojovat proti padouchům, ale nadělit vám co největší výhry.
 

Z Wildů vyždímáte maximum

Na pětiválci hrají prim už zmínění superhrdinové, které potkáte v několika podobách. Z běžných symbolů největší výhry rozdá právě superman, který se objeví v modrém a v červeném poli. Následuje zlatý superman, který je klíčový pro bonusovku, ale o něm až později. Ve hře je 40 výherních linií, takže úlovky můžou nabrat pořádných rozměrů i za obyčejné symboly jako jsou J, Q, K a eso. Co vás ale zaručeně potěší, je wild. Ten nejenže slouží jako žolík, ale sám o sobě je také nejvyšším symbolem, který v jedné lajně vyplatí až 50násobek sázky.
 

Mystery výhry a Super respiny

Nebyl by to automat od e-gamingu, kdyby nenabízel něco speciálního. Symbol hvězdy funguje jako mystery – když trefíte 3 a více hvězd na výherní linii, spustí se losování náhodné prémie. Ta je vždycky v rozmezí nejnižší a nejvyšší možné výhry za danou sázku. A čím víc hvězd, tím větší šance na pořádný balík. Obrovskou výhodou je fakt, že symboly mystery může doplnit i wild.

Když celý první válec obsadí zlatý superman, tak se máte na co těšit. Válec se uzamkne a spustí se dva respiny. V těch se zamykají kromě superhrdiny ve zlatém hávu také symboly wild. A určitě nemusíte být smutní, když se vám nepodaří zaplnit celé plátno. V bonusu se totiž projeví superpower zlaťáka, kdy vyplácí výhry i ve dvou.

 
Pan Zelený: „Já teda komiksy žeru doteď, takže mě osobně slot fakt nadchnul hlavně po grafický stránce, která se opravdu povedla. Bonusovka je skvělá. Napětí, jestli se propojí zlatý supermani až do konce – to v komiksech chybí.“
 
Pan Červený: „Já bych zase vyzdvihnul wilda, protože je tady multifunkční. Nahrazuje jak klasický symboly, tak symboly mystery. Sám o sobě je wild nejhodnotnější, a ještě doplňuje zlaťáka v bonusu. Kdybych byl superhrdinou já, jmenoval bych se BigwinMan a mojí superschopností by bylo vždycky vyhrávat 😊.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle