Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 9. 2023 Recenze

Super Buddha: Promedituj se k výhře!

Pohodlně se usaď a nech se přenést o pár tisíců kilometrů na východ, kde tibetští mniši meditují nad tím, jak vyzrát na výherní online automat. Je klíčem ke štěstí soška vysmátého Buddhy? Roztoč novinku od společnosti Big Win Games a přesvědč se sám!

Meditace přináší zasloužené ovoce

Ač je tenhle tříválcový automat inspirován motivy z dálného východu, nechybí v něm symboly, které mají naši hráči nejradši. Řeč je samozřejmě o šťavnatém ovoci, na pěti výherních řadách tu načešeš třešně, vymačkáš šťávu z pomerančů a zakousneš se do lahodných melounů. Ty největší výhry tě ale čekají za nalezení lucky symbolů – čínské mince štěstí ti nadělí 20násobek, vzácné čtyřlístky zhodnotí tvou sázku dokonce x30.

Buddha znásobí tvé výhry

V mašině si sice nevytočíš free spiny zdarma, tenhle nedostatek ale bohatě kompenzují jiné bonusy. Symbol Buddhy funguje jako wild a dopomůže ti tak ke skvělým výhrám. Navíc můžeš na prostředním válci narazit na jeho červenou variantu, která tvůj úlovek zdvojnásobí. Jediné, co Buddha nedokáže, je nahradit hrací kostky. Ty plní funkci mystery symbolů a když se rozkutálí kdekoli na všech třech válcích, vylosuješ si náhodnou odměnu v rozmezí 4 až 200násobku tvojí sázky. Trefíš 200x hned napoprvé?
Pan Zelený: „Tenhle automat mě fakt překvapil. Znělka při spuštění hry ve mně hned vyvolala pocit, že jsem v nějakým chrámu na dálným východě, a najednou na mě z válců vybafnou třešně a melouny. Hra je svižná a jednoduchá, a výhry se sypou jedna za druhou, tak to mám nejradši.“ Pan Červený: „K meditaci mě jen tak někdo nedožene, ale u týhle mašiny rád posedím. Znásobený výhry a mystery odměny mi za tu chvilku kontemplace stojí 😊.“ 

Mrkněte také na tohle