Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 10. 2023 Recenze

Sparkling Fresh: Vybublá ti big win?

Ovocná sezóna už je u konce a v sadech nalezneš možná tak pozdní jablka. Před zimou je však třeba doplňovat vitamíny, a tak jsme si pro tebe, společně s dodavatelem Endorphina, připravili pořádnou nálož čerstvého ovoce v online hracím automatu Sparkling Fresh. Vyperlíš si legendární 1000násobek?

Šťavnaté výhry

Tento růžový ovocný pětiválcový online automat plný bublinek s pěti fixními výherními liniemi ti nabídne celkem 8 různých symbolů. Výhry jsou vypláceny klasicky zleva doprava za minimálně tři shodné symboly. Nižší výhry nadělují jablka, která vyplácí již za dva shodné symboly ve výherním řádku, pomeranče, citrony a maliny, kde za trojici obdržíš 4násobek tvého vkladu a za pětici své konto zatěžkáš sympatickým 40násobkem. Vyšší výhry pak nadělují švestky a melouny, které ti za pětici naloží solidní 100násobek tvé sázky. Ta nejvyšší výhra tě ale čeká za pětici fialových sedmiček, a to neuvěřitelný 1000násobek tvého vkladu. A tahle výhra ti rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

Hvězdné scattery

V tomto hracím automatu sice nezískáš za 3 symboly scatteru bonusovou hru s free spiny zdarma, ale za to místo volných zatočení zdarma padá velmi pěkná výhra. A pokud získáš 4, nebo 5 hvězd, přijdeš si na 10 nebo dokonce na 50násobek tvé základní sázky. Symboly scatteru mohou padnout kdekoliv na válcích, nehledě na výherní linie. Takže hurá pro ně. 
Pan Zelený: „Švestky a melouny patří mezi mé nejoblíbenější ovoce a tady za ně dokonce sklidím i pěkné výhry. Takové ovocné klasiky mám prostě rád.“ Pan Červený: „Tolik růžové v jednom výherním automatu jsem dlouho neviděl. Ale až mi padnou sedmičky a seberu ten tisícinásobek, tak se klidně přejmenuji na pana Růžového.“

Mrkněte také na tohle