Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 11. 2020 Recenze

Space Fruits: Jakou porci ovoce si naložíte?

Nadešel čas představit vám další peckový hrací online automat s názvem Space Fruits od českého studia Tech4Bet. Jak název napovídá, herní automat je plný oblíbeného ovoce. Šťavnaté kousky poletující galaxií potěší casino hráče, kteří nedají dopustit na klasiku, ale i ty z vás, co rádi zkouší herní novinky.

Vybere si 3, 4 nebo 5 válců?

Podobně jako u výherního automatu Čert a Káča, i tady si můžete na začátku hry vybrat s kolika válci chcete hrát. U online automatu Space Fruits, který si můžete zkusit zahrát v demu zcela zdarma máte na výběr dokonce ze 3 variant, přičemž všechny verze hry vyplácí výhry v režimu „criss cross“. Nemusíte tedy hlídat výherní řady, stačí, aby přišly aspoň 3 symboly na po sobě jdoucí válce. Rozhodnete se pro tříválec, který nešetří velkými výhrami nebo dáte přednost pětiválci, kde budete vyhrávat častěji? Samozřejmě můžete hru kdykoli opustit a zvolit jinou podobu, třeba zlatou střední cestu v podobě automatu 81.

Wildy se násobí mezi sebou

Další obrovskou předností tohoto hracího automatu jsou symboly wild. Ano, wildy jsou skoro v každé hře a někde výhry násobí x2. Na tomto stroji se ale wildy násobí mezi sebou. Na tříválci se vám tak výhra může znásobit x4, na čtyřválci x8 a na pětiválcové variantě dokonce x16! Když se do toho přimíchá nějaký ten meloun nebo sedmička, můžete si přijít opravdu na parádní trefu. Rozehrajte automat a vymačkejte z něj Royal jackpot!
Obrázek - Wildy se násobí mezi sebou
Pan Zelený: „Na mašině Space Fruitech je super, že si můžu vybrat počet válců. Ovocných tříválcových automatů je spousta, takže si rád zatočím pětiválec.“ Pan Červený: „Nepohrdnu žádnou online hrou, která je nabitá ovocem. Na online slotu Space Fruits mám nejradši wildy, který se násoběj mezi sebou. Sledovat, jak pak výhra roste je k nezaplacení.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle