Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 11. 2020 Recenze

Space Fruits: Jakou porci ovoce si naložíte?

Nadešel čas představit vám další pecku od českého studia Tech4Bet. Jak název napovídá, automat je plný oblíbeného ovoce.  Šťavnaté kousky poletující galaxií potěší hráče, kteří nedají dopustit na klasiku, ale i ty z vás, co rádi zkouší herní novinky.

3, 4 nebo 5 válců?

Podobně jako u Čerta a Káči, i zde si můžete na začátku hry vybrat, na kolik válců chcete hrát. U Space Fruits máte na výběr dokonce ze 3 variant, přičemž všechny verze hry vyplácí výhry v režimu „criss cross“. Nemusíte tedy hlídat výherní řady, stačí, aby přišly aspoň 3 symboly na po sobě jdoucí válce. Rozhodnete se pro tříválec, který nešetří velkými výhrami nebo dáte přednost pětiválci, kde budete vyhrávat častěji? Samozřejmě můžete hru kdykoli opustit a zvolit jinou podobu, třeba zlatou střední cestu v podobě „osmdesát jedničky“.

Wildy se násobí mezi sebou

Další obrovskou předností této hry jsou symboly wild. Ano, wildy jsou skoro v každé hře a někde výhry násobí x2. Na tomto stroji se ale wildy násobí mezi sebou. Na tříválci se vám tak výhra může znásobit x4, na čtyřválci x8 a na pětiválcové variantě dokonce x16! Když se do toho přimíchá nějaký ten meloun nebo sedmička, můžete si přijít opravdu na parádní trefu.
Pan Zelený: „Na Space Fruitech je super, že si můžu vybrat počet válců. Ovocných tříválců je spousta, takže si rád zatočím pětiválec.“ Pan Červený: „Nepohrdnu žádnou hrou, která je nabitá ovocem. Na Space Fruitech mám nejradši wildy, který se násoběj mezi sebou. Sledovat, jak pak výhra roste je k nezaplacení.“
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle