Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 6. 2021 Recenze

Space Adventure: Tajemství nekonečného vesmíru

Každý vesmírný nadšenec si někdy položí sám sobě otázky: Existuje na Marsu život? Jsme ve vesmíru sami? Ve hře Space Adventure od e-gamingu zažijete dobrodružnou cestu, kde vás obrovskou raketou vystřelí jako kosmonauta Sazka Her mezi hvězdy až do mléčné dráhy plné bohatých výher.

Sci-fi symboly

Při spuštění hry si připadáte jak ve staré videohře komiksového stylu. V tomto moderním pětiválci se setkáte s klasickými čísly (9,10) a písmeny (J-A). Zajímavější výhry jsou pak za vesmírné družice, zlaté roboty s nebezpečnými pařáty, laserové pistole a rudé planety s prstenci. Výherní symboly mizí explozí do dáli až po nich zůstane jen malá tečka.

Za kosmonauta nebo zeleného mimozemšťana, hledajícího Mars získáte výhru už za dva stejné symboly a můžete si tak odnést pěkný 8 nebo skvělý 20násobek sázky a při 5 stejných symbolech dokonce 1000násobek!

Modrá záře plná wildů

Jakmile se kolem symbolu na prvním válci ve zvýrazněném modrém pruhu uprostřed objeví modrý futuristický rám, symbol je uzavřen dveřmi z vesmírné lodě, přemění se na wilda a každý symbol v prvním válci nebo přilehlé řadě se může proměnit. Pokud jsou symboly v modrém rámu vedle sebe dva, tak máte hned 2 wildy, které vám zajistí parádní 4násobek sázky.

Bíločervená raketa zde funguje jako scatter a 3 tyto mohutné rakety obletí kolečko a zanesou vás vzhůru přímo k bonusovce. Rakety můžete najít na 2., 3. nebo na 4. válci, kde vám nadělí 10 spinů navíc. U free spinů se modrý řádek rozšíří na všechny 3 řádky, a tím se ještě zvýší šance na výhru. Další výhodou je, že se vždy dají během bonusovky ulovit další spiny navíc.
Zelený slizoun vtipně koulí očima. Když se zapne bonusovka, tak odstartuje teprve pořádná super raketa. Líbí se mi, jak to hezky rychle šlape. Mimozemšťan vyplácí pěkně vysoký výhry a ty 4násobky wildů jsou fakt boží.

Mrkněte také na tohle